Nowy Styl pokonał Zryw Toruń

W niedzielę w hali OSiR rozegrano spotkanie o mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Juniorów pomiędzy MKS Nowy Styl Włocławek a Zrywem Toruń. Lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali ekipę z Torunia 77:72.

Mecz stał na wysokim poziomie i był bardzo dobrym i wyrównanym widowiskiem dla kibiców. Włocławski zespół okazał się lepszy od Zrywu Toruń wygrywając trzy z czterech kwart.

Zaczęliśmy bardzo dobrze od początku prowadząc 8:0. W drugiej kwarcie nastąpiła dziwna niemoc w ataku – w tej odsłonie gry zdobyliśmy zaledwie 9 punktów tracąc aż 23. W trzeciej kwarcie wszystko zaczęło wracać do normy, a czwarta była popisem mojego zespołu. Bardzo dobrze graliśmy w obronie a w ataku wręcz koncertowo

mówi Marcin Piekarski, trener Nowego Stylu.

Świetne zawody rozegrali Kacper Piekarski, bardzo dobrze prowadzący grę zespołu i trafiajacy z każdej pozycji oraz Rafał Dudra, który rozegrał najlepszy mecz w historii swoich występów w Nowym Stylu.
Trener Piekarski zapowiada walkę w każdym następnym meczu

Do końca rundy pozostało nam jeszcze kilka spotkań, prawie wszystkie w naszej hali. Będziemy starali się wygrać wszystkie, aby zająć jak najwyższe miejsce w tabeli
Nowy Styl Włocławek – Zryw Toruń 77:72
(22:14, 9:23, 18:16, 28:19)

Punkty dla Nowego Stylu: Kacper Piekarski 27 (4X3),Damian Zawalski 15 , Rafał Dudra 14 (2X3), Norbert Leśniewski 7 (1X3), Filip Biegalski 6, Kacper Wiatrowski 6, Patryk Pańczak 4