Wysokie zwycięstwo Włocłavii Włocławek

W 19. rundzie spotkań rozgrywek o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej Włocłavia Włocławek na sztucznym boisku OSiR pokonała drużynę Chełminianki Chełmno 4:1.

Mecz z Chełminianką Chełmno był pierwszym spotkaniem w rundzie wiosennej, które włocławianie rozstrzygnęli na swoją korzyść i zdobyli komplet punktów.

Od pierwszego gwizdka podopieczni trenera Wiesława Borończyka narzucili swój styl gry i w pełni kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Pierwszą bramkę zdobył już w siódmej minucie Bartosz Śmigiel. Mimo kilku dobrych akcji więcej bramek w tej części gry nie padło i pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 1:0.

Po zmianie stron zgromadzeni za ogrodzeniem boiska kibice mogli podziwiać więcej skutecznych  akcji. W 53 minucie bramkę zdobył pomocnik Włocłavii Jakub Feter. Gola kontaktowego dla gości zdobył Piotr Kaczorowski. Kilka minut później Włocłavia podwyższyła wynik spotkania na 3:1. Ostatnią bramkę z rzutu karnego zdobył Jakub Feter ustalając wynik spotkania na 4:1.