Włocłavia Włocławek - Grom Osie 1:1

";

W 21. kolejce rozgrywek o mistrzostwo IV ligi Włocłavia Włocławek zremisowała na własnym terenie z Gromem Osie 1:1. Bramkę dla włocławian zdobył w 64 minucie Bartosz Czaplicki.

Mimo kilku dogodnych sytuacji z obu stron pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie gry podopieczni Wiesława Borończyka wyszli na prowadzenie - w 64 minucie Emile Thiekane ładnie podał do Bartosza Czaplickiego, który bezbłędnie wykorzystał asystę. Niestety pięć minut później goście wyrównali stan meczu po sprytnym lobie Adama Marksa nad głową debiutującego bramkarza Adriana Kunickiego. Mimo kilku dogodnych akcji włocławian więcej bramek nie padło i mecz zakońćzył się remisem.

Włocłavia Włocławek - Grom Osie 1:1 (0:0)