Kolejne zwycięstwo piłkarzy Włocłavii

Siódme zwycięstwo w tym sezonie zanotowali seniorzy Włocłavii Włocławek. Podopieczni trenera Milewskiego na własnym terenie pokonali Krajnę Sępólno Krajeńskie 3:0.

Piłkarze z Włocławka od początku rzucili się do ataku raz po raz konstruujac akcje na połowie rywala. Przez całą pierwszą połowę bramka gości przeżywała oblężenie, jednak brakowało skutecznego wykońćzenia akcji.  Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił w 41 minucie Dawid Kwiatkowski, który wykorzystał świetne podanie Billy'ego Abotta.

W 57minucie za faul Mrugalskiego na Kwiatkowskim sędzia podyktował rzut karny dla Włocłavii, który na bramkę zamienił niezawodny Abott. Mimo prowadzenia gospodarze nadal atakowali, jednak bezskutecznie.  Dodatkowo nad stolicą Kujaw przetoczyła się burza utrudniająca grę. Wynik spotkania ustalił w 90 minucie strzałem z rzutu wolnego Mariusz Cichowlas.

Zwycięstwo na Krajną dało włocławianom anwans na drugie miejsce w tabeli IV ligi grupy kujawsko-pomorskiej. Włocłavia ustępuje tylko Sparcie Brodnica z którą to przegrała 2:1 w  czwartej kolejce.

Włocłavia Włocławek - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:0  (1:0)