Jedenaste zwycięstwo Włocłavii Włocławek

W czternastej kolejce IV ligi Włocłavia Włocławek pokonała na wyjeździe Mień Lipno 3:1. Dla podopiecznych trenera Mirosława Milewskiego było to jedenaste zwycięstwo w tym sezonie.

W 12 minucie na strzał z za pola karnego zdecydował się najskuteczniejszy strzelec włocławian Dawid Kwiatkowski, który nie dał najmniejszych szans Adrianowi Kunickiemu. Po czterech minutach Marcel Haberski wykorzystał nieporozumienie Michała Mielczarka z Kunickim i strzelił na 2:0. Piłkarze Mieni próbowali zmienić wynik spotkania, lecz strzały Frąckowiaka, Śmigla i Serafina ze stałych fragmentów gry były niecelne lub obronione.

W drugiej połowie spotkania nad stadionem w lipnie zebrały się chmury i zaczął padać śnieg. Zespoły grały w trudnych warunkach atmosferycznychh, jednak nadal stwarzały sobie sytuacje bramkowe. W 73 minucie meczu Billy Abbott podwyższył wynik na 3:0. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Włocłavii.

Mień Lipno - Włocłavia Włocławek 1:3 (0:2)