WLKA: Wyniki szóstej kolejki
";
W sobotę i niedzielę w hali OSiRu rozegrane zostały mecze 6.kolejki Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej.
Wyniki sobotnich spotkań:
H1 – Brugmann 48-41 (10-13,12-12,13-11,13-5)
H1: Maciejewski K. 3(1), Gawłowski 14, Malinowski 7(1), Skotnicki 2, Maciejewski B. 3(1), Urlich 4, Miziołek 4, Warczygłowski 11. tr. Damian Mielcarek
Brugmann: Prokopiak 4, Walczak 7, Kauwa 11(1), Kowalczyk 15, Biliński 4. tr. Jacek Haśkiewicz
Remwil – Wloclawek.info.pl 82-83 (22-12,21-21,19-17,20-33)
Remwil: Cichorski 23(1), Koprowski 4, Korpalski 8, Justyna Pluta 2, Wojtkowski 24(6), Piekarski 8, Lewczyk 13(3), tr. Marcin Piekarski
Wloclawek.info.pl: Bogdanowicz 26(1), Seklecki 7(1), Pawłowski 11, Słowiński 2, Pawlak 7, Boblewski 13(3), Spryszyński 3, Szląskiewicz 14. tr. Maciej Chodorowski
Niedzielne mecze:
AKMr95 – Remwil 73-81 (19-25,10-22,25-14,19-20)
AKM: Włudarski 7(1), Brodowicz 6(1), Pańczak 17, Wasielewski 16, Dudra 5(1), Stępkowski 12(3), Wójcik 10. tr. Marcin Piekarski
Remwil; Cichorski 22, Korpalski 4, Wojtkowski 10(2), Justyna Pluta 2, Skowroński 2, Piekarski 6(1), Ręgocki 6, Lewczyk 20(6), Bierzgalski 9. tr. Daniel Korpalski
Sanitec/MasPol – Basket Rypin 81-69 (23-12,17-17,21-15,20-25)
Sanitec: Markiewicz 12, Brzozowski 11, Kłosowski 23, Belter 12, Brzostowicz 2, Kujawa 14, Twarowski 4, Wiśniewski 3. tr. Oktawian Markiewicz
Rypin: Pilichewicz 2, Furman4, Zalaśkiewicz 9, Nowakowski 2, Bartoszyński 8, Żuchowski 11, Cichacki 27, Wiśniewski 6. tr. Łukasz Kulikowski
DGS – Extra Punkt 67-68 (13-13,15-24,18-13,21-18)
DGS: Borowski 6, Chrupek 14, Wiśniewski M. 20(1), Rosiak 2, Piątkowski 6, Zieliński 8(2), Paradowski 9(2), Maćkowiak 2. tr. Łukasz Paradowski
Extra: Lewandowski M. 2, Lewandowski D. 39, Kuliński 9(1), Lewandowski P. 2, Lewandowski S. 8(1), Gałkiewicz 6, Ziemianowicz 2. tr. Marcin Badyna
Bądkowo – Basket Team Włocławek 64-47 (19-10,7-8,19-16,19-13)
Bądkowo: Marciniak 8, Danielak D. 10(2), Kotowski 16(2), Andrzejewski 2, Hejman 18(1), Lewandowski 10(1). tr. Piotr Marciniak
Basket: Kępiński 5, Wróblewski 6, Matusiak 11(1), Oberland 6, Gutowski 8, Żabiński 11(3). Tr. Marcin Nowicki
AKMr96 – TKMr97 78-68 (21-16,20-11,19-14,18-27)
AKM: Osiński 13(3), Kaźmierczak 9(1), Mossakowski 15, Lebiedziński 3(1), Nowacki 7, Nowakowski 15(3), Dębczyński 2, Taczkowski 12(1), Mańkowski 2. tr. Roman Konopczyński
TKM: Chojnacki 7, Grzelak 4, Matusiak 14, Wasielewski 7(1), Marchlewski 6, Cieślewicz 2, Komenda13(1), Wojciechowski 6, Cieślakiewicz 9(1), tr. Maciej Żywiczka
Dworek w Smólsku – PSB Nominal/Siećbud 79-59 (23-14,13-20,25-13,18-12)
Dworek: Reut 2, Majchrzak 10(2), Kożan 20(2), Saługa 12(2), Opoczyński 13(3), Kaczmarek 1, Safandowski 4, Lesiewicz 3, Kwiatkowski 8(2), Borowski 6. tr. Mariusz Zych/Tomasz Borowski
Nominal: Świeciak A. 4, Lewandowski 23, Mirecki 7, Griszczuk 8(1), Bruździński 14, Świeciak Ł. 3
Zespół Nowy Styl zmienił nazwę na PSB Nominal/Siećbud
II liga pauza Ekoryniec
Zdjęcia do artykułu: