Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Włocławka
W Hali Mistrzów odbył się Mikołajkowy Miting Lekkoatletyczny, w którym udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Włocławka.
Rywalizacja odbywała się w pięciu konkurencjach: bieg na 30m, bieg na 300m, bieg na 500m/600m lub 800m, skok w dal z miejsca oraz rzut piłką lekarską w tył przez głowę.
Najlepsi zawodnicy udekorowani zostali pamiątkowymi medalami, dyplomami i koszulkami. Wśród wszystkich uczestników imprezy rozlosowane zostały także słodkie upominki i maskotki.
Wyniki:
30m dziewczęta Szkoły Podstawowe:
1. Jędrzejewska Magdalena 2000 SP 12 W-ek 4,19
2. Chabasińska Natalia 2000 SP 23 W-ek 4,21
3. Lorenc Daria 2000 SP 23 W-ek 4,39
300m dziewczęta Szkoły Podstawowe:
1. Sobańska Nikola 2000 SP 20 W-ek 51,04
2. Wysocka Sylwia 2000 SP 7 W-ek 52,94
3. Kotas Rita 2000 SP 2 W-ek 54,27
500m dziewczęta Szkoły Podstawowe
1. Kaźmierska Klaudia 2001 SP 14 W-ek 1:36,16
2. Tomaszewska Klaudia 2000 SP 7 W-ek 1:37,37
3. Muraska Oliwia 2001 SP 3 W-ek 1:49,06
skok w dal z miejsca dziewczęta Szkoły Podstawowe:
1. Chabasińska Natalia 2000 SP 23 W-ek 2,30
2. Sztolcman Karolina 2001 SP 23 W-ek 2,20
3. Sobańska Nikola 2000 SP 20 W-ek 2,20
rzut piłką lekarska w tył [2kg] dziewczęta Szkoły Podstawowe:
1. Tomaszewska Klaudia 2000 SP 7 W-ek 11,10
2. Wysocka Sylwia 2000 SP 7 W-ek 10,30
3. Karwowska Zuzanna 2000 SP 2 W-ek 9,55
30m chłopcy Szkoły Podstawowe:
1. Biesiadziński Patryk 2000 SP 12 W-ek 3,86
2. Figura Damian 2000 SP 12 W-ek 4,21
3. Kuczyński Piotr 2000 SP 12 W-ek 4,30
300m chłopcy Szkoły Podstawowe:
1. Szymański Filip 2000 SP 3 W-ek 48,76
2. Jastrzębski Mikołaj 2000 SP 12 W-ek 49,01
3. Jarecki Jakub 2000 SP 12 W-ek 50,42
500m chłopcy Szkoły Podstawowe:
1. Augustyniak Sebastian 2000 SP 23 W-ek 1:35,63
2. Wojtowicz Adam 2000 SP 23 W-ek 1:36,40
3. Ostrowski Marcin 2000 SP 3 W-ek 1:36,42
skok w dal z miejsca chłopcy Szkoły Podstawowe:
1. Ruciński Marek 2000 SP 23 W-ek 2,25
2. Stokwisz Adrian 2000 SP 2 W-ek 2,25
3. Wawrzonkoski Filip 2000 SP 23 W-ek 2,20
rzut piłką lekarska w tył [2kg] chłopcy Szkoły Podstawowe:
1. Ostrowski Marcin 2000 SP 3 W-ek 12,50
2. Biesiadziński Patryk 2000 SP 12 W-ek 12,35
3. Sztubecki Kacper 2000 SP 12 W-ek 12,10
30m dziewczęta Szkoły Gimnazjalne:
1. Niedzielska Aleksandra 1997 Gim 2 W-ek 3,93
2. Janowska Katarzyna 1999 Gim 4 W-ek 4,01
3. Jałoszyńska Agata 1997 LKS VECTRA-DGS W-ek 4,08
300m dziewczęta Szkoły Gimnazjalne:
1. Waśkowska Alicja 1998 Gim 8 W-ek 48,81
2. Gabryszewska Kinga 1999 ZSI nr1 W-ek 49,39
3. Kołtuniak Klaudia 1998 ZSK W-ek 52,13
600m dziewczęta Szkoły Gimnazjalne:
1. Marciniak Paulina 1997 Gim 1 W-ek 1:57,75
2. Leśniewska Emilia 1999 Gim 4 W-ek 2:03,03
3. Kopczyńska Klaudia 1999 Gim 2 W-ek 2:06,49
skok w dal z miejsca dziewczęta Szkoły Gimnazjalne:
1. Kołtuniak Klaudia 1998 ZSK W-ek 2,35
2. Napiórkowska Zuzanna 1999 ZSK W-ek 2,33
3. Janowska Katarzyna 199 Gim 4 W-ek 2,30
rzut piłką lekarska w tył [3kg] dziewczęta Szkoły Gimnazjalne:
1. Berkowska Beata Gim 1 W-ek
2. Seklecka Wiktoria ZSK W-ek
3. Nowaczyk Natalia LKS VECTRA-DGS W-ek
30m chłopcy Szkoły Gimnazjalne:
1. Górczyński Kamil 1997 ZSK W-ek 3,66
2. Słomski Radosław 1999 Gim 4 W-ek 3,88
3. Janicki Oskar 1999 ZSK W-ek 3,92
300m chłopcy Szkoły Gimnazjalne:
1. Pasternak Patryk 1997 LKS VECTRA-DGS W-ek 44,01
2. Maszkiet Mateusz 1997 ZSK W-ek 45,90
3. Wróblewski Dawid 1998 Gim 8 W-ek 46,83
600m chłopcy Szkoły Gimnazjalne:
1. Pałuska Kacper ZSK W-ek 1:44,62
2. Michalski Kordian ZSK W-ek 1:48,40
3. Wódkowski Dawid 1998 LKS VECTRA-DGS W-ek 1:57,86
skok w dal z miejsca chłopcy Szkoły Gimnazjalne:
1. Wojtal Dawid 1997 Gim 2 W-ek 2,75
2. Rupczak Konrad 1999 ZSK W-ek 2,65
3. Markiewicz Damian 1997 Gim 2 W-ek 2,60
rzut piłką lekarska w tył [3kg] chłopcy Szkoły Gimnazjalne:
1. Górczyński Kamil 1997 ZSK W-ek 16,10
2. Knerek Bartek Gim 1 W-ek 15,80
3. Pasternak Patryk 1997 LKS VECTRA-DGs W-ek 15,70
30m dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Uznańska Katarzyna ZST W-ek 4,05
2. Grzegórska Anna ZST W-ek 4,15
3. Gratkowska Emilia ZST W-ek 4,48
300m dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Nowakowska Natalia 1996 LZK W-ek 56,10
2. Walczak Ewa 1996 LZK W-ek 56,37
3. Walczak Aleksandra 1996 LZK W-ek 57,10
800m dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Gawłowska Daria 1995 LKS VECTRA-DGS W-ek 2:38,63
2. Nowaczyk Natalia 1996 LZK W-ek 2:57,41
3. Koper Kinga 1996 LZK W-ek 3:07,88
skok w dal z miejsca dziewczęta Szkoły Podnadgimnazjalne:
1. Uznańska Katarzyna ZST W-ek 2,25
2. Grzegórska Anna ZST W-ek 2,20
3. Nowakowska Natalia 1996 LZK W-ek 2,15
rzut piłką lekarska w tył [3kg] dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Lewandowska Joanna ZST W-ek 9,10
2. Statkiewicz Anna ZST W-ek 6,70
30m chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Witkowski Patryk 1996 ABIS W-ek 3,78
2. Głuszkowski Rafał 1996 ABIS W-ek 3,87
3. Chenc Igor 1996 ABIS W-ek 3,93
300m chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Karłowski Dominik ZST W-ek 44,01
2. Pawiński Mateusz ZSB W-ek 45,95
800m chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Mróz Cezary 1996 ZSEl. W-ek 2:09,22
2. Klepacz Krystian 1996 LKS VECTRA-DGS W-ek 2:11,66
3. Banaszkiewicz Jakub 1996 LZK W-ek 2:13,85
skok w dal z miejsca chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. Ćwikliński Martin ZST W-ek 2,80
2. Sochacki Paweł 1996 ZSB W-ek 2,40
3. Kujawa Adrian ZST W-ek 2,25
rzut piłką lekarska w tył [4kg] chłopcy Szkoły Podstawowe:
1. Bańkowski Mateusz 1995 ZSB W-ek 16,50
2. Kowalski Kamil 1995 ZSB W-ek 16,00
3. Nowakowski Adrian 1996
Zdjęcia do artykułu: