Mistrzostwa Włocławka SZS w Pływaniu - wyniki
W dniu wczorajszym na pływalni „Delfin” odbyły się Mistrzostwa Włocławka SZS w Pływaniu. W zawodach brali udział chłopcy i dziewczęta z włocławskich szkół.
Szkoły podstawowe,
50m stylem dowolnym – dziewczęta
1.Justyna Rębiałkowska S.P.20 - 0.34.39
2.Michalina Jarmużek S.P. 23 - 0.35.32
3.Joanna Cupryś S. Muz. - 0.35.71
50m stylem dowolnym – chłopcy
1.Miłosz Chmielewski S.P. 2 - 0.28.85
2.Igor Pawełek S.P 12 - 0.30.18
3.Adam Kodymowski S.P. 5 - 0.32.94
50m stylem klasycznym – dziewczęta
1.Justyna Rębiałkowska S.P. 20 - 0.43.83
2.Barbara Urban S.P. 19 - 0.44.15
3.Joanna Urbańska „Wiedza” - 0.44.15
50m stylem klasycznym – chłopcy
1.Mateusz Szymański S.P. 23 - 0.40.09
2.Michał Biliński S.P. 20 - 0.43.56
3.Witold Smok S.P. 22 - 0.47.70
50m stylem grzbietowym – dziewczęta
1.Joanna Cupryś S. Muz. - 0.38.92
2.Michalina Jarmużek S.P. 23 - 0.40.84
3.Justyna Politowska S.P 18 - 0.41.14
50m stylem grzbietowym – chłopcy
1.Miłosz Chmielewski S.P. 2 - 0.34.75
2.Bartosz Gruszewski S.P. 18 - 0.37.16
3.Michał Misiak S.P. 23 - 0.39.59
100m stylem zmiennym – dziewczęta
1.Dominika Matusiak S. Muz. - 1.30.84
2.Anna Kolanowska S.P. 10 - 1.37.36
3.Justyna Politowska S.P. 18 - 1.39.09
10m stylem zmiennym – chłopcy
1.Igor Pawełek S.P. 12 - 1.16.58
2.Bartosz Gruszewski - S.P 18 - 1.20.94
3.Mateusz Szymański - S.P. 23 - 1.25.02
4x50m sztafeta – dziewczęta
1.S.P.20: Chęsiak, Kasprowicz, Wilińska, Rębiałkowska - 2.36.75
2.S. Muz: Matusiak, Paluszkiewicz, Kuźma, Cupryś - 3.39.16
3.S.P.19: Piotrowska, Kralska, Grzelak, Urban - 3.00.85
4x50m sztafeta – chłopcy
1.S.P.23: Brzeziński, Grymuza, Misiak, Szymański - 2.29.55
2.S.P.19: Molenda, Orłowski, Deskiewicz, Skoczylas - 2.48.42
3.S.P.10: Józefowicz, Wagowski, Kurczyk, Gadomski - 3.42.53
Szkoły Gimnazjalne
50m stylem dowolnym – dziewczęta
1.Aleksandra Matraszek G.3 - 0.30.34
2.Aleksandra Gładysiak Z.S.K. - 0.33.44
3.Karolina Kowalewska G.4 - 0.34.33
50m stylem dowolnym – chłopcy
1.Daniel Szatkowski G.4 - 0.26.34
2.Adam Żbikowski G.7 - 0.26.68
3.Borys Ułanowicz „Wiedza” - 0.29.66
200m stylem dowolnym – dziewczęta
1.Wiktoria Wódkowska G.4 - 2.43.97
2.Klaudia Kuźma G.12 - 2.44.08
3.Agata Dylik G.3 - 2.49.16
200m stylem dowolnym – chłopcy
1.Daniel Szatkowski G.4 - 2.05.65
2.Jakub Falkowski G.7 - 2.35.25
3.Michał Sikorski G.7 - 2.37.55
100m stylem grzbietowym – dziewczęta
1.Aleksandra Opieka G.4 - 1.15.06
2.Oliwia Zasadzińska G.3 - 1.18.66
3.Klaudia Bartoszyńska G.8 - 1.32.48
100m stylem grzbietowym – chłopcy
1.Adam Żbikowski G.7 - 1.14.19
2.Piotr Konieczny G.7 - 1.15.59
3.Michał Bartoszyński G.8 - 1.16.38
100m stylem klasycznym – dziewczęta
1.Anna Raszkiewicz G.7 - 1.25.86
2.Karolina Kowalewska G.4 - 1.28.88
3.Aleksandra Matraszek G.3 - 1.30.55
100m stylem dowolnym – chłopcy
1.Jakub Jesionowski ZSK - 1.12.12
2.Paweł Kurant G.4 - 1.22.49
3.Jakub Falkowski G.7 - 1.28.15
100m stylem zmiennym – dziewczęta
1. Aleksandra Opieka G.4 1.16.88
2. Anna Raszkiewicz G.7 1.20.63
3. Oliwia Zasadzińska G.3 1.24.64
100m stylem zmiennym – chłopcy
1. Jakub Jesionowski ZSK 1.07.84
2. Borys Ułanowicz „Wiedza” ; ; ; ; 1.16.09
3. Michał Bartoszyński G.8 1.16.91
4x50m sztafeta – dziewczęta
1. G.3: Dylik, Stokfirz, Zasadzińska, Matraszek 2.19.34
2. G.4: Wódkowska, Kalmus, Kowalewska, Opieka 2.23.20
3. ZSK: Waśk, Gładysiak, Krysiak, Marchlewska 2.52.50
4x50 sztafeta – chłopcy
1. G.7: Konieczny, Sikorski, Falkowski, Żbikowski 2.02.32
2. G.4: Mentlewicz, Kurant, Grzybowski, Szatkowski 2.02.92
3. ZSK: Nowak, Imanzade, Zalewski, Jesionowski 2.13.15
Szkoły Ponadgimnazjalne
100m stylem dowolnym – dziewczęta
1. Gracjana Kornacka IVLO 1.21.16
2. Karolina Bałachowska LZK 1.40.24
3. Andżelina Malinowska LZK 1.41.67
100m stylem dowolnym – chłopcym
1. Szymon Orłowski IVLO 1.02.39
2. Kamil Piechocki LMK 1.02.61
3. Dominik Milczarski Z.S.Ch. 1.05.55
100m stylem klasycznym – dziewczęta
1. Justyna Filipiak ZSK 1.37.52
2. Gracjana Kornacka IVLO 1.40.95
3. Magdalena Nowak LMK 1.50.55
100m stylem klasycznym – chłopcy
1. Miłosz Taczała Z.S.Ch 1.19.30
2. Adam Barański LMK 1.27.55
3. Jan Kwiatkowski LZK 1.28.99
100m stylem grzbietowym – dziewczęta
1. Katarzyna Kurant LMK 1.30.08
2. Agnieszka Brylińska LMK 2.03.91
3. Maja Novaković LZK 2.28.36
100m stylem grzbietowym – chłopcy
1. Miłosz Taczała Z.S.Ch 1.19.15
2. Mateusz Kloc IVLO 1.26.48
3. Jakub Górzyński VLO 2.01.06
100m stylem zmiennym – dziewczęta
1. Natalia Rosińska LZK 1.46.38
100m stylem zmiennym – chłopcy
1. Szymon Orłowski IVLO 1.11.06
2. Jakub Rosiewicz Z.S.Ch 1.13.58
3. Paweł Konieczny LZK 1.19.10
4x50 sztafeta – chłopcy
1. Z.S.Ch: Mielczarski, Rogiewicz, Lewandowski, Taczała 2.01.84
2. LMK: Specjalski, Bartczak, Ciechocki, Gwarański 2.03.8
3. LZK: Kuźma, Kwiatkowski, Graczyk, Konieczny 2.06.53
4x50 sztafeta – dziewczęta
1. LMK: Brylińska, Grzybowska, Nowak, Kurant 3.03.63
2. LZK: Bałachowska, Rosińska, Novaković, Urbańska 3.15.30
3. ZSK: Dynowska, Filipiak, Pawłowska, Sobczak 3.23.09
Zdjęcia do artykułu: