Seniorki Lidera/Anro idą jak burza

Drugie zwycięstwo w tej rundzie wywalczyły zawodniczki II ligowego zespołu Lidera Anro Włocławek. Piłkarski trenowane przez Bartłomieja Wołkowyskiego wysoko pokonały na wyjeździe zespół z Jabłonowa Pomorskiego 7-1.

Mecz rozgrywany był w ciężkich warunkach atmosferycznych, a stan murawy fatalny (mokro, ślisko i błoto). Początek meczu był wyrównany, zespoły wzajemnie się "badały". Pierwszą bramkę strzeliły zawodniczki Tornada. Na szczęście kilka minut później włocławianki wyrównały i gra się uspokoiła. Z upływem czasu zaczęły osiągać przewagę i przejmować inicjatywę. Na przerwę zawodniczki Lidera schodziły prowadząc 2:1. W drugiej połowie meczu wyrażnie zarysowała się ich przewaga i kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Ataki stawały się coraz groźniejsze, a rywal nie był w stanie odpowiedzieć na pressing. - Wynik bardzo mnie satysfakcjonuje. Gra jest coraz lepsza. Dziewczyny już nie mogą doczekać się niedzieli 20 kwietnia, w którą to o godz. 16:00 zmierzymy się z liderem tabeli Heczą Gdynia, a stawką tego meczu może być nawet pierwsze miejsce w tabeli na koniec rozgrywek, ponieważ Gdynia straciła w ten weekend 3 punkty z zespołem Bałaganów Łubianka. Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich kibiców na mecz z Heczą Gdynia. Doping bardzo się przyda dziewczynom ponieważ stawka jest wysoka, więc warto, a nawet trzeba przyjść na mecz - powiedział trener zespołu Bartłomiej Wołkowyski

Tornado Jabłonowo Pomorskie – Lider Anro Włocławek 1:7 (1:2)

Bramki dla Lidera Anro: Magdalena Mila 3, Ewelina Balcewicz 2 , Magdalena Pawłowska, Magdalena Wolska 1(rzut karny)

Skład: Magdalena Iwańska (Paulina Kantorowska), Magdalena Wolska, Paulina Radzikowska, Urszula Pasikowska(58’) Ewa Pasikowska, Karolina Wojciechowska, Lucyna Malinowska(58) Beata Kręcicka, Magdalena Pawłowska, Joanna Szurek, Paulina Dalecka(80’) Dorota Krychowiak, Magdalena Mila(80’) Justyna Migdalska, Ewelina Balcewicz(80’) Daria Kosmalska