XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy

W dniach 10 do 16 lipca w Kowalewie Pomorskim odbywał się XXII Międzynarodowy Turniej Szachowy. Zawodnicy "Włocławskiego Klubu Szachowego - 1938" pojechali na ten Turniej w trzynastoosobowym składzie.

W turnieju "A" Konrad Cichocki zdobył 4,5 pkt z 9 partii i zajął 16 miejsce na 23 zawodników.

W turnieju "B" : 21-szy na 61 zawodników był Janusz Jeziorny 5 pkt., 25-ty był Janusz Augustowski 5 pkt., 35-ty Robert Miłecki 4,5 pkt., 51-szy  Maciej Kaczyński  3,5 pkt., a 54 -ty Maciej Maslankowski 3,5 pkt.

W turnieju "C" Kacper Rafalski zdobył II nagrodę na 58 zawodników (6,5 pkt. z 9). Katarzyna Cichocka była najlepszą z kobiet i także otrzymała nagrodę (6 pkt.  z 9). Ewelina Czerwińska zdobyła 5 pkt i zajęła 24 miejsce

W turnieju "D" do 16 lat Adam Maślankowski zajął 5 miejsce na 14 zawodników i zdobył III kategorię szachową.

W turnieju "E" do 13 lat Oliwia Więckowska zdobyła 5 pkt. z 9 i zajęła 13 miejsce na 29 zawodników.

W turnieju"F" do 10 lat po raz pierwszy wystartował Michał Maślankowski i zdobywając 4 pkt.  z 9 uzyskał V kategorię szachową.