Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski 1:6

W spotkaniu drugiej kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej piłkarze Włocłavii Włocławek przegrali na własnym terenie z Unią Solec Kujawski 1:6. Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił w siódmej minucie Krzysztof Kosiński.

Nasi zaczęli dobrze, co pozwoliło im szybko otworzyć wynik, jednak po kwadransie gry to goście przejęli inicjatywę. Do przerwy było już 3:1 dla Chemika, a ostatecznie mecz zakończył się pięciobramkowym zwycięstwem bydgoszczan.

W następnej rundzie spotkań włocławianie zagrają na wyjeździe z wiceliderem tabeli Chemikiem Bydgoszcz.

Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski 1:6 (1:3)