Dobre starty reprezentantów Vectry Włocławek

Bardzo dobrze wypadli młodzi lekkoatleci Vectry Włocławek podczas Ogólnopolskich Zawodów Halowych "Lekkoatletyka dla każdego!", które zorganizowane zostały w Toruniu.

W imprezie udział wzięło ponad 600 zawodników z całego kraju, w tym 50-osobowa reprezentacja Włocławka.

Po pasjonującej walce na najwyższym stopniu podium stanęła sztafeta mieszana 8x200m złożona z dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 2000-2002.  Na drugim miejscu uplasował się zespół z Łodzi a trzecie miejsce przypadło w udziale reprezentacji z Wrocławia. W naszej sztafecie biegali: Jagoda Pawlak, Patrycja Cieniawska, Dawid Gutowski, Kacper Śmietański, Nikola Sobańska, Natalia Barszczyk, Alan Bazela i Filip Wawrzonkoski [Marta Woźniak startowła w kwalifikacjach].

Równie waleczni byli młodsi koledzy i koleżanki z roczników 2005-2003, którzy wywalczyli medal brązowy. Zespół startował w składzie: Joanna Konieczna, Kamil Żydowo, Wiktoria Rakowska, Tymon Ponto, Mateusz Skonieczny, [Miłosz Jóźwiak, Vanessa Teszner i Vanessa  tylko w kwalifikacjach], Paulina Rybka, Karolina Bąkowska i Szymon Hanke. W tej kategorii najlepsza okazała się drużyna z Wrocławia.

W biegach indywidualnych na 500m nasze reprezentantki zdobyły dwa medale: złoty Natalia Barszczyk i srebrny Klaudia Kazimierska. W pierwszych dziesiątkach poszczególnych kategorii wiekowych znaleźli się także: Wiktoria Rakowska 5m, Dominik Cyrankowski 9m, Małgorzata Gusiora 10m,  Kinga Wasielewska 9m, Martyna Święcikowska 8m, Adam Wójtowicz 6m i Tomasz  Niemyt 7m.