WLKA: Wyniki piątej kolejki koszykarskich rozgrywek

Po pięciu rozegranych kolejkach Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej na szczycie tabeli znajduje się drużyna Piasta Bądkowo, która rozegrała sześć spotkań i dzięki temu awansem zajmuje pierwsze miejsce. O fotel lidera po 6. kolejkach będą walczyć cztery drużyny: Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn, Chemikor, Maspol D&R i wloclawek.info.pl, które jak do tej pory nie doznały porażki w rozgrywkach.


Wyniki 5. kolejki:
Promot/Salon Kosmetyczny Merilyn – Anwil Team  102-48 (26-12,22-16,22-4,32-16)
Promot: Grzegorzewski K. 6, Grzędzicki 7, Kijewski 16(1), Bartoszyński 1, Kowalewski 7, Nowakowski 21, Michalak 44(3). Tr. Sławomir Grzegorzewski
Anwil: Och 5(1), Kmieć 2, Łanek 2, Lisecki T. 2, Raszkiewicz 3, Krysztoforski 4(1), Lisiecki M. 4, Koziorowicz 20(2), Kujawski 6(2). Tr. Łukasz Szląskiewicz

AZS/PWSZ – Open Partner/AutoserwisP2 68-79 (16-26,7-19,22-14,23-20)
AZS:
Rybka 3(1), Brzeziński 11, Wiśniewski 10(2), Sochacki 11, Szpadziński 2, Ochmański 6, Pietrzak 14, Ozimiński 11(1), tr. Wojciech Pietrzak
Autoserwis: Skowroński 14(1), Jętczak 6, Gawlak 18(4), Świech 20(1), Kucharski 6, Zych 15. Tr. Maciej Skowroński

Piast Bądkowo – BeMo Nieruchomości 73-57 (16-15,16-13,25-18,16-11)
Piast:
Danielak W. 2, Rychter 2, Kapeliński 21(4), Danielak D. 13, Andrusiak 6, Rosiak 29. Tr. Piotr Marciniak
BeMo:  Koziński 3(1), Chojnacki 14, Tarnecki 3(1), Podralski M. 7, Szperling 21(6), Podralski K. 9. Tr. Grzegorz Wudecki

wloclawek.info.pl – Delecta  87-49 (24-12,20-13,23-11,20-13)
wloclawek.info.pl:
Seklecki 5(1), Pawłowski 14(1), Korpalski 7, Pawlak 10, Bierzgalski 3, Safandowski 13, Cichorski 5, Majchrzak 8, Guziewicz 8(2), Ręgocki 15(1). Tr. Bartłomiej Rędzikowski
Delecta: Tucholski 6(1), Sulkowski 14, Siciński 12(2), Czarnecki 4, Skalinski 3, Borowski 10(2). Tr. Krzysztof Czarnecki

Ekoryniec – UKS Feniks/Restauracja Polska 102-41 (27-13,26-11,25-11,24-6)
Ekoryniec:
Borowicz 6, Jankowski 3, Wasik 10, Różnowski M. 10, Szląskiewicz 21(3), Stojak 26, Szepczyński 26(1), tr. Łukasz Szlaskiewicz
Feniks: NowakowskiK. 4, Szubski 6, Ziółkowski 4(1), Nowakowski P. 7(1), Chruściel 2, Skotnicki 8, Matusiak 10(2), tr. R.Walczak/B.Rojewski

Groneko – Mega Print 66-59 (17-21,12-11,20-14,17-13)
Groneko:
Wójcik 1, Gibczyński 1, Kowalczyk 4, Zawadzki 12, Kożan G. 20 (3), Żbikowski 6, Pawlata 6, Zielinski 6, Majewski 2, Kożan P. 8. Tr. Paweł Pawlata
Print: Gontarek 5(1), Sarnowski 5, Durma 19, Szarpak 1, Sobczak M. 16(1), Sobczak A. 2, Ciesielski 2, Zakrzewski 1, Hybiński 8(1). Tr. Jacek Lewandowski

DGS/Selenka – WPK/Saniko 73-72 (20-11,22-20,6-20,25-21)
DGS:
Nowakowski 11, Zboiński 16, Chabasiński 6(1), łukowski 11, Zandarski 2, Wiśniewski 21(3), Podgórski 4, Waszak 2. Tr. Łukasz Paradowski
Saniko: Wysiński 16, Brzeziński 28(4), Mularski 4, Gadziomski 3(1), Charzewski 6(1), Nakonowski 4, Dybalski Ł.5(1), Dybalski K. 6(2), tr. Maciej Szymański

Maspol D&R – Green Team  72-62 (19-15,15-19,17-14,21-14)
Maspol:
Czernielewski 5, Jaroszewski 15, Syska 4, Witwicki J. 11, Kujawa 15, Witwicki S. 11(1), Witkowski 11. Tr. Bartłomiej Kujawa
Green: Orzelski 6(1), Mejer 14, Baranowski 8, Urlich 6, Miziołek 18, Boryczko 2, Stawicki 6(2), Czajka 2. Tr. Oskar Kauwa

Chemikor – Basket Gostynin  63-48 (16-17,18-5,13-10,16-16)
Chemikor:
Grzybek B. 20(4), Wyborski 2, Miklaszewski 6, Ulanowski 10(1), Nenckin 6, Spryszyński 9, Falkowski 2, Gawłowski 8. Tr. Mariusz Kryska
Gostynin: Kula 11, Malec 11(1), Stęplewski 2, Sommerfeld 2, Walczak 18(4), Pokropiński 2, Siedlecki 2. Tr. ?

Mecze sędziowali: Kamil Ciesielski, Maciej Chabasiński , Jakub Borkiewicz Adam Zboiński, Michał Mikołajczyk, Grzegorz Szepczyński.

Tabela po V kolejce (01.12.2018)
1. Piast Bądkowo                                          6   11      452-361    +91
2. Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn          5   10      489-275  +214
3. Chemikor                                                  5   10      380-251   +129
4. Maspol D&R                                              5   10      433-311   +122
5. Wloclawek.info.pl                                      5   10      388-274   +114
6. Delecta                                                     6    9      404-419      -15
7. Ekoryniec                                                  5    8      360-305      +55
8. AZS/PWSZ                                                5    8      321-277     +44
9. Sangaz/PartyWlo.pl                                   5    8      352-346       +6
10. Mega Print                                               6    8      388-426     -38
11. Open Partner/AutoserwisP2                     4    7      309-274     +35
12. Groneko                                                  4    7      274-280       -6
13. DGS/Selenka                                           5    7      360-397      -37
14. Basket Gostynin                                      5    6      345-364      -19
15. Green Team                                             5    6      329-379      -50
16. Anwil Team                                              5    6     264-389    -125
17. UKS Feniks/Restauracja Polska               6    6      321-509    -188
18. WKP/Saniko                                            6    6      345-550    -205
19. BeMo Nieruchomości                               5    5      265-385    -120

Kolejne terminy rozgrywek:
Sobota 08.12.2018r część z kol nr. 8
pauza WPK/Saniko  
godz. 14.40 BeMo Nieruchomości – Maspol D&R
          16.00 Basket Gostynin – Ekoryniec
          17.20 Open Partner/AutosewisP2 – Piast Badkowo
          18.40 UKS Feniks/Restauracja Polska – Groneko
          20.00 AZS/PWSZ – Delecta

Kol nr. 6
Sobota 15.12.2018

Pauza Mega Print
Godz. 15.00 wloclawek.info.pl – Chemikor
           16.20 Sangaz/PartyWlo pl – AZS/PWSZ
           17.40 Open Partner/AutoserwisP2 – Delecta
           19.00 UKS Feniks/Restauracja Polska – Maspol D&R

Niedziela 16.12.2018r.

Godz. 9.00 BeMo Nieruchomości – Promot /Salon Kosmetyczny Marilyn
         10.20 Anwil Team – Ekoryniec
         11.40 Green Team – DGS/Selenka
         13.00 Basket Gostynin – Piast Bądkowo
         14.20 WPK/Saniko – Groneko

Kol nr. 7 dokończenie
Sobota 22.12.2018r.
Godz. 9.00  Ekoryniec – BeMo Nieruchomości
         10.20 Groneko – Green Team
        11.40 Maspol D&R – Anwil Team
        13.00 Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn – Basket Gostynin
        14.20 Chemikor – Open Partner/AutoserwisP2

Kol  nr.  8 dokończenie
Niedziela 30.12.2018r.
Godz.  9.00 Green Team – Mega Print
          10.20 Sangaz/PartyWlo.pl – Chemikor
          11.40 wloclawek.info.pl – Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn
          13.00 Ekoryniec – WPK/Saniko
          14.20 Anwil Team – Selenka/DGS

1 komentarz

gość-21036

fajne rozgrywki beda w tym sezonie :)

0 0
ID:79861


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Kukucki i Wojtkowski chcą tworzyć lepszy Włocławek

Krzysztof Kukucki oraz ubiegający się o reelekcję prezydent Włocławka zorganizowali..

KWW Postaw na Włocławek oficjalnie zakończył kampanię

Komitet Wyborczy Wyborców Postaw na Włocławek zorganizował dzisiaj ostatnią..

Krzysztof Kukucki liderem sondażu wyborczego IBRiS

Przed pierwszą turą wyborów na fotel prezydenta miasta Włocławka wg przeprowadzonego..

Lewica proponuje nową formę Budżetu Obywatelskiego

Przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej zorganizowali w środę konferencję..

Krzysztof Kukucki mówi stop wyzyskowi w naszym mieście

Kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej Krzysztof Kukucki zorganizował we wtorek briefing..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..