II Mikołajkowe zawody pływackie

W sobotę 8 grudnia 2007r. na basenie "Bryza" w Bydgoszczy odbyły się zawody pływackie w których udział wzięło prawie 350 zawodników i zawodniczek z województwa kujawsko - pomorskiego.

Nasze miasto reprezentowały dwa kluby pływackie UKP Wodnik Włocławek i KP "Delfin" Włocławek.

Wyniki na 100m stylem zmiennym mężczyzn

Rocznik 1997

1.Konrad Ruciński - KP "Delfin" Włocławek - 1:25,31
2.Jakub Rusztyk - Delfin Inowrocław - 1:25,37
3.Przemysław Beima - GKP "ORKA" - 1:33,70
4. Jędrzej Malinowski - MTKP "Delfin" Toruń - 1:39,34
Patryk Wenda - UKS TYTAN 65 1998 - 1:27,52 PK
Ireneusz Siemiński - MTKP "Delfin" Toruń - dyskwalifikacja

Rocznik 1996

1.Michał Biliński - UKP WODNIK Włocławek - 1:26,15
2.Bartosz Piechowiak - MKS 63 Bydgoszcz - 1:27,81
3.Dawid Pytliński - MKS 63 Bydgoszcz - 1:31,83
4.Wiktor Martin MKP TORUŃCZYK - 1:32,82

Rocznik 1995

1.Michał Szeliski - MKP TORUŃCZYK - 1:20,13
2.Jakub Dominiczak - MKS 63 Bydgoszcz - 1:30,52
3.Arkadiusz Wika - MKS 63 Bydgoszcz - 1:34,17

Wyniki na 100 m stylem zmiennym kobiet

Rocznik 1997
1.Dominika Matusiak - KP "Delfin" Włocławek - 1:30,53
2.Julia Jesionowska - UKS Siódemka - 1:40,89
3.Paulina Polasik - MKS 63 Bydgoszcz - 1:49,85

Rocznik 1996
1.Paula Wójcik - GKP "ORKA" - 1:20,05
2.Aleksandra Ciupa - MKS 63 Bydgoszcz - 1:25,36

Rocznik 1995
1.Paulina Kozłowska - MTKP "Delfin" Toruń - 1:26,71
Izyda Kozar - MKS 63 Bydgoszcz - dyskwalifikacja

Wyniki na 100 m stylem klasycznym mężczyzn
Rocznik 1997
1.Jakub Mróz - MKS 63 Bydgoszcz - 1:35,00
2.Dominik Dereń - MKS 63 Bydgoszcz - 1:46,84
3. Mateusz Dąbrowski - UKS Siódemka - 1:47,78

Rocznik 1996
1.Mateusz Szymański - KP "Delfin" Włocławek - 1:27,40
2.Kamil Śpica - MKS 63 Bydgoszcz - 1:35,65
3.Tomasz Niemczyk - UKS Osowa Góra - 1:35,86

Rocznik 1995
1.Patryk Smeja - MKS 63 Bydgoszcz - 1:22,80 347 pkt.
2.Łukasz Dobrogowski - AZS WSG Astoria Bydgoszcz - 1:28,55
3.Kacper Fac - MUKS AQUA Piętnastka Bydgoszcz - 1:34,49

Wyniki na 100 m stylem klasycznym kobiet
Rocznik 1997

1.Joanna Urbańska - KP "Delfin" Włocławek - 1:32,45
2.Ada Chrubczyńska - Delfin Inowrocław - 1:38,32
3.Maja Kabłuka - UKS Osowa Góra - 1:41,40

Wyniki na 100 m stylem grzbietowym mężczyzn
Rocznik 1997

1.Michał Misiak - KP "Delfin" Włocławek - 1:26,75
2.Kacper Knapowski - MKS 63 Bydgoszcz - 1:27,59
3.Jakub Lewandowski - MTKP "Delfin"

Rocznik 1996
1.Bartosz Groszewski - KP "Delfin" Włocławek - 1:20,62
2.Paweł Wronkowski - MKS 63 Bydgoszcz - 1:25,79
3.Mariusz Wrzeszykowski - UKS Osowa Góra - 1:31,37

Wyniki na 100 m stylem grzbietowym kobiet
Rocznik 1997

1.Joanna Cupryś KP "Delfin" Włocławek - 1:23,00
2.Alicja Kuszewska - GKP "ORKA" - 1:36,70
3.Celina Adamczyk - UKS Osowa Góra - 1:42,09

Wyniki na 100 m stylem dowolnym mężczyzn
Rocznik 1997

1.Adam Kodymowski - KP "Delfin" Włocławek - 1:13,94
2.Piotr Czerwiński - MKS 63 Bydgoszcz - 1:17,60
3.Michał Misiak - KP "Delfin" Włocławek - 1:19,53

Rocznik 1996
1.Igor Pawełek - KP "Delfin" Włocławek - 1:04,78
2.Paweł Wronkowski - MKS 63 Bydgoszcz - 1:13,55
3.Dawid Pytliński - MKS 63 Bydgoszcz - 1:14,45

Rocznik 1995
1.Miłosz Chmielewski - UKP WODNIK Wlocławek - 1:06,12 354 pkt.
2.Mateusz Szadłowski - Delfin Inowrocław - 1:07,03
3.Filip Zaorski - MUKS AQUA Piętnastka Bydgoszcz - 1:08,84

Wyniki na 100 m stylem dowolnym kobiet
Rocznik 1997

1.Monika Kowalska - MKS 63 Bydgoszcz - 1:17,16
2.Michalina Jarmużek - KP "Delfin" Włocławek - 1:20,13
3.Adrianna Dornowska - UKS Osowa Góra - 1:22,62

Wyniki na 50 m stylem motylkowym mężczyzn
Rocznik 1997

1.Konrad Ruciński - KP "Delfin" Włocławek - 0:36,69
2.Jakub Rusztyk - Delfin Inowrocław - 0:37,43
3.Piotr Czerwiński - MKS 63 Bydgoszcz - 0:39,53

Rocznik 1996
1.Bartosz Piechowiak - MKS 63 Bydgoszcz - 0:35,43
2.Bartosz Groszewski - KP "Delfin" Włocławek - 0:36,05
3.Maciej Dudek - MKS 63 Bydgoszcz - 0:39,53

Wyniki na 50 m stylem motylkowym kobiet
Rocznik 1997

1.Dominika Matusiak - KP "Delfin" Włocławek - 0:38,73
2.Monika Wiśniewska - GKP "ORKA" - 0:45,56
3.Anna Bartoszynska - UKP WODNIK Wlocławek - 0:47,49

Wyniki na 25 m stylem motylkowym mężczyzn
Rocznik 1998

1.Kacper Chwojka - KP "Delfin" Włocławek - 0:20,14
2.Hubert Plaskota - Delfin Inowrocław - 0:21,02
3.Michał Trzciński - UKS "Ósemka" Toruń - 0:21,34

Wyniki na 50 m stylem klasycznym mężczyzn

Rocznik 1998

1.Jakub Kubacki - MKS 63 Bydgoszcz - 0:47,56
2.Andrzej Bodzioch - MKS 63 Bydgoszcz - 0:48,71
3.Marcin Tomczewski - KP "Delfin" Włocławek - 0:54,46

Wyniki na 50 m stylem klasycznym mężczyzn
Rocznik 1997

1.Jakub Mróz - MKS 63 Bydgoszcz - 0:42,47
2.Witold Smok - UKP WODNIK Wlocławek - 0:45,73
3Tomasz Stefański - MKS 63 Bydgoszcz - 0:47,85

Rocznik 1996
1Mateusz Szymański - KP "Delfin" Włocławek - 0:40,17
2.Kamil Śpica - MKS 63 Bydgoszcz - 0:42,67
3.Michał Biliński - UKP WODNIK Włocławek - 0:43,59

Wyniki na 50 m stylem grzbietowym kobiet
Rocznik 1997

1.Joanna Cupryś - KP "Delfin" Włocławek - 0:38,44
2.Paulina Brzycka - MKS 63 Bydgoszcz - 0:44,62
3.Alicja Kuszewska - GKP "ORKA" - 0:44,70

Wyniki na 50 m stylem dowolnym mężczyzn
Rocznik 1999

1.Konrad Nowak - UKS Osowa Góra - 0:38,58
2.Marcin Zasada - KP "Delfin" Włocławek - 0:39,36
3.Konrad Szpucha - UKS Osowa Góra - 0:39,42

Rocznik 1998
1.Kacper Chwojka - KP "Delfin" Włocławek - 0:35,74
2.Tomasz Grela - MKS 63 Bydgoszcz - 0:36,84
3.Jakub Kubacki - MKS 63 Bydgoszcz - 0:37,48

Wyniki na 50 m stylem dowolnym mężczyzn
Rocznik 1997

1.Adam Kodymowski - KP "Delfin" Włocławek - 0:32,62
2.Witold Smok - UKP WODNIK Włocławek - 0:33,56
3.Mikołaj Arndt - MKS 63 Bydgoszcz - 0:40,54

Rocznik 1996
1.Igor Pawełek - KP "Delfin" Włocławek - 0:29,90
2.Maciej Dudek - MKS 63 Bydgoszcz - 0:33,43
3.Adam Guba - Delfin Inowrocław - 0:34,44

Rocznik 1995
1.Miłosz Chmielewski - UKP WODNIK Włocławek - 0:29,84
2.Filip Zaorski - MUKS AQUA Piętnastka Bydgoszcz - 0:30,18
3.Mateusz Szadłowski - Delfin Inowrocław - 0:30,62

Wyniki na 50 m stylem dowolnym kobiet
Rocznik 1997

1.Adrianna Dornowska - UKS Osowa Góra - 0:34,92
2.Monika Kowalska - MKS 63 Bydgoszcz - 0:35,09
3.Justyna Chęsiak - UKP WODNIK Włocławek - 0:35,56
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Aleksander Kwaśniewski poparł kandydaturę Janusza Zemke

Wczoraj w zrewitalizowanym parku na Słodowie odbyło się spotkanie z byłym prezydentem..

PiS zachęca do udziału w nadchodzących wyborach do PE

26 maja będziemy mogli wybrać swoich przedstawicieli do europarlamentu. W..

Wystartowała kujawsko-pomorska kampania profrekwencyjna

Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko..

Europoseł Janusz Zemke - „Unia Europejska jest tutaj "

Z Januszem Zemke, posłem do Parlamentu Europejskiego z województwa..

Katarzyna Zarębska kandydatką do Europarlamentu

W sobotę PO podała listę swoich kandydatów do zbliżających się wyborów..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..