Porażka Włocłavii w Bydgoszczy

W rozegranym meczu 10. kolejki III ligi Włocłavia Włocławek w wyjazdowym spotkaniu przegrała z Chemikiem Bydgoszcz 2:0

Przed meczem włocławska drużyna była stawiana jako faworyt meczu, niestety czternaste miejsce w tabeli i brak zwycięstwa w dotychczasowych rozgrywkach III ligi najprawdopodobniej wpłynęło mobilizująco na bydgoszczan, którzy pokazali, że potrafią grać i wygrywać pokonując Włocłavię Włocławek 2:0.

Pierwszą bramkę dla Chemika Bydgoszcz już w 11 minucie meczu zdobył Robert Kawałek. Po raz drugi bramkarz Włocłavii Włocławek zmuszony został do wyjęcia piłki z bramki w 54 minucie po strzale Sebastiana Zielińskiego.

Kolejny mecz Włocłavia Włocławek rozegra na stadionie przy ulicy Leśnej we Włocławku 11 października o godzinie 16:00.