Dziesiąta przegrana Włocłavii

W przedostatnim meczu rundy jesiennej III ligi Olimpia Grudziądz pewnie pokonała u siebie Włocłavię Włocławek 2:0 (1:0) i została mistrzem jesieni.

Od początku spotkania piłkarze Olimpii przeważali na boisku. W 25. minucie po strzale pod poprzeczkę Pawła Piceluka gospodarze objęli prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy szansę na podwyższenie wyniku miał Przemysław Sulej, jednak jego strzał obronił bramkarz Włocłavii.

Druga połowa spotkania nie wyglądała inaczej, od samego początku Olimpia przejęła inicjatywę na boisku i atakowała przyjezdnych. W 66. minucie po podaniu Macieja Koczura do Przemysława Suleja padła druga bramka dla gospodarzy.

Zawodnicy z Grudziądza w ostatnich minutach meczu mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku, na szczęście skutecznie przeszkadzał im w tym włocławski bramkarz Ireneusz Szylbert.

Ostatecznie Olimpia Grudziądz pewnie pokonała Włocłavię Włocławek 2:0, zapewniając sobie tym samym mistrza jesieni III ligi kujawsko-pomorskiej.