II Turniej Piłki Halowej w SP 23
W dniu 6.12.2008 r w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 23 rozegrany został II Turniej Piłki Halowej „Piłkarskie Miksty” zorganizowany przez UKS PAPIEŻKA działający przy Szkole Podstawowej nr 11 we Włocławku.
Formuła zawodów zakładała, że każdy zespół składał się z chłopców i dziewcząt. Do rywalizacji zgłosiło się 5 włocławskich szkół: SP7, SP8, SP20, SP23 oraz organizator SP11. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Ponieważ turniej rozgrywany był w Mikołajki, na zawodach pojawił się Św. Mikołaj z workiem słodyczy dla wszystkich zawodników i trenerów. Wsparcia dla realizacji zawodów udzieliły: UM Włocławek, Zakład Piekarniczy Zimny/Kapeliński oraz Bomilla.
Wyniki zawodów i ostateczna kolejność drużyn:
SP7 – SP8 5:0
SP11 – SP20 2:0
SP7 – SP11 2:1
SP20 – SP23 2:1
SP11 – SP8 0:2
SP7 – SP23 2:2
SP23 – SP8 0:1
SP7 – SP20 3:1
SP8 – SP20 1:0
SP11 – SP23 0:2
Klasyfikacja końcowa:
1. SP7 4 10 12-4
2. SP8 4 9 4-5
3. SP23 4 4 5-5
4. SP11 4 3 3-6
5. SP20 4 3 3-7
Król strzelców: Norbert Więtczak (SP7) – 7 bramek
Najlepszy zawodnik: Dawid Chrabąszczewski (SP7)
Najlepsza zawodniczka: Julia Zapaśnik (SP8)
Najlepszy bramkarz: Mateusz Targański (SP8)
Składy drużyn:
SP7: Dawid Chrabąszczewski(5), Norbert Więtczak(7), Mateusz Dajos, Patrycja Lipigórska, Agata Cybuchowska, Radosław Witkowski, Jakub Książkiewicz, Paulina Lubrant, Paweł Gołębiowski, Jakub Witczak Trener: Katarzyna Kwiatkowska
SP8: Patryk Bagdziński(3), Eryk Kandarian(1), Jakub Czekalski, Maciej Zasada, Mateusz Targański, Julia Zapaśnik, Dominik Zapiec, Damian Chabasiński, Kinga Paradowska, Alan Frydryszewski Trener: Anna Szafrańska
SP23: Kamil Szymański, Daniel Miłkowski, Filip Trzciński, Paulina Grochowalska, Konrad Kłonowski, Paulina Jagodzińska(1), Wiktoria Wawrzonkoska(1), Zbigniew Jerys, Aleksander Osiński(3) Trener: Marek Ziółkowski
SP11: Anna Bett, Adamina Alabrudzińska, Marta Chrząszczyńska, Bartosz Dębczyński(2), Mateusz Poniewierski, Adrian Nowakowski(1), Maksymilian Kacprzyk, Jakub Kacprzyk, Mateusz Kucharzyk, Marcin Śmigielski, Rafał Głuszkowski Trener: Cezary Hanke
SP20: Karolina Gajewska, Kornelia Śmietankowska, Karolina Szatkowska, Sandra Gwizdka, Piotr Ziółkowski, Michał Biliński, Konrad Modrzejewski(1), Adrian Chyba, Krzysztof Seklecki, Oskar Ordoński(2), Mateusz Kowalewski Trener: Andrzej Karczewski
Zdjęcia do artykułu: