Wysokie wygrane juniorów TKM

Zespoły juniorskie włocławskiego Towarzystwa Koszykówki Młodzieżowej nie dały kompletnie żadnych szans swoim przeciwnikom.

Juniorzy TKM pokonali Sokoła Pakość różnicą aż 55 punktów (128:73). Już pierwsza kwarta zakończona wynikiem 44:13 dla włocławian, pokazała różnicę klas dzieląc oba zespoły. Dzięki temu trener Marcin Woźniak mógł wprowadzić do gry wszystkich zawodników, których miał do dyspozycji.

Punkty: Ziółkowski R. 26, Adamczewski i Michalak po 24, Maciejewski 21, Sadowski 16, Rutkowski 8, Ziółkowski M. 5, Słowiński 2, Imanzade 2

Juniorzy starsi również wygrali swój kolejny mecz. Tym razem zwyciężyli w wyjazdowym meczu ze Zrywem Toruń 104-41. Pierwsza kwarta nie zapowiadała tak wysokiej wygranej włocławian, ale kolejne kwarty wygrane 26:10, 24:7 oraz 27:2 nie zostawiły żadnych wątpliwości, która drużyna górowała na parkiecie.

Punkty: Szczechowicz 24, Glabas 19, Michalak 14, Ziółkowski R. 12, Witka 8, Adamczewski 7, Słowiński 6, Gołębiewski 5, Maciejewski 5, Sadowski 4, Ziółkowski M.