Przegrany sparing Włocłavii

Piłkarze III-ligowej Włocłavii przegrali mecz sparingowy z Kujawianką Izbica 3:4.

Pierwsza połowa spotkania należała do gospodarzy którzy posiadali wyraźną przewagę w polu, którą udokumentowali bramką strzelona po indywidualnej akcji przez Kamila Frąckowiaka. Niespełna trzy minuty później po jednej z kontr strzałem z dystansu wyrównał wychowanek Włocłavii Marcin Iżmanowski. W 38' druga bramkę zdobył Dawid Kwiatkowski po rzucie rożnym wykonywanym przez Frąckowiaka. W ostatniej minucie pierwszej połowy po błędzie obrońców miejscowych, wyrównał Damian Kotkowski.

W drugiej części spotkania do głosu doszli podopieczni trenera Jarosława Grzesiaka, którzy byli wyraźnie szybsi. (inny etap przygotowań do rundy wiosennej). Przewagę udokumentowali dwoma bramkami gdzie nie bez winy po raz kolejny w tym spotkaniu była obrona. Wynik spotkania ustalił w ostatniej minucie Bartłomiej Dębicki.

W zespole WKP zadebiutował gracz Mieni Lipno Mariusz Sobolewski, który zaczął trenować z naszym zespołem. Mień przystąpi jednak do rundy wiosennej i gra Sobolewskiego we Włocławku stoi pod znakiem zapytania.

Włocłavia Włocławek -Kujawianka Izbica Kujawska 3-4 (2-2)

1-0 28' Kamil Frąckowiak
1-1 31 Marcin Iżmanowski
2-1 38' Dawid Kwiatkowski
2-2 44' Damian Kotkowski
2-3 57' Damian Kotkowski
2-4 71' Tomasz Wawrzybiak
3-4 89' Bartłomiej Dębicki

Włocłavia: Wiśniewski (46' Korpalski) - Haberski (46' Wojnowski), Serocki (46' Szablewski), Budnicki, Piotrowski (46' Czekalski) - Wuciński (43' Romanowski) , Dębicki (46' Bartczak), Markowski (70 Dębicki), Sobolewski, Frąckowiak - Kwiatkowski (46' Tłuchowski),

Kujawianka: Bednarski - Kłos, Cichocki, Rybicki, Mularski - Iżmanowski, Marciniak, Pakulski, Cybulski - Kotkowski, Nitecki, na zmiany weszli: Desecki, Kaczorowski, Wawrzyniak, Wiśniewski, Źródło: wloclavia.futbolowo.pl