Wyniki poszczególnych spotkań:
GOSTA TEAM – PWSZ RENOMA 61-90 (10-20,8-29,18-20,25-21)Gosta Team: PRZYBYSZEWSKI 0, WIŚNIEWSKI 4, RYBKA 2, ŁUCZAK 16(1), CHODOROWSKI 11, DUMIŃSKI 6, ZABIELSKI 9, SZARWAS 4(1), DOBROWOLSKI 9(1) - TR. JERZY SIERADZKI
PWSZ Renoma: JENDRZEJEWSKI 8, ZAKRZEWSKI 3(1), KRETKOWSKI 4(1), KOWALCZYK 4, WŁODARCZYK 4, KOWALSKI 0, SPRYSZYŃSKI 20, KWIATKOWSKI 15, ROJEWSKI 17(4), LEWCZYK 7(1), KMIECIK 2 - TR. MACIEJ ŻYWICZKA
FOLPAK –LTP BASKET LUBANIE 88-54 (22-12,21-14,21-8,24-20) Folpak: FRONYCZAK 25(1), LELEWSKI 17, PIEKARSKI 7(1), ŁYDKA 14, ZIEMIANOWICZ 4, SYSKA 21(3), NEJMAN 0 - TR. DAWID KOMOREK
LTP Lubanie: STEFANOWSKI 8(2), MIELCAREK 13(2), SKOWROŃSKI 3, SZTOLCMAN 3, SATEJA 8(2), KUJAWA 13, RZEPECKI 6 - TR. WOJCIECH KOBIELSKI
TINEX/IGLOMARK – REMWIL/TERBUD 77-67 (12-14,30,19,16-17,19-17) Tinex/Iglomark: WIĘCKIEWICZ 0, KANTORSKI 2, MARKIEWICZ 15(1), SZEPCZYŃSKI 10, KACZMAREK 9(1), KRÓL 2, STASIEWICZ 20, KUBASZKIEWICZ 0, CICHORSKI 19, GRADOWSKI 0 - TR. DARIUSZ KACZMAREK
Remwil/Terbud: KWIATKOWSKI 9(2), PUŚCIŃSKI 3(1), SKOWROŃSKI 3(1), DOBROSIELSKI 0, ŻUCHOWSKI 5, BIERZGALSKI 7, BOROWSKI 0, NUSZCZYŃSKI K. 15(2), RACZYŃSKI 25(1) - TR. STEFAN BŁAŻEJEWSKI
FAJANS – GROMARK /DWOREK W SMÓLSKU 67-94 (12-28,18-18,19-20,18-28) Fajans: SŁOMCZEWSKI 11(3), WALISZEWSKI 13(1), SZCZEPAŃSKI 10, SZCZEŚNIAK 17(1), SULKOWSKI 0, BARTOSIAK 0, SZLĄSKIEWICZ 6, PAWLAK 10 - TR. RYSZARD MATUSZKIEWICZ
Gromark/Dworek: BOROWSKI 12(4), MADAJCZYK 25, ZIÓLKOWSKI 4, KOBIELSKI 14(1), LEWAK 2, LESIEWICZ 2, ZAROBSKI 22, CZAPLICKI 13 - TR. TOMASZ BOROWSKI
NOWY STYL – DELECTA 131- 99 (28-21,31-25,35-23,38-30) Nowy Styl: CELMER 9(1), KRÓLIKOWSKI 5, ROSIAK 22(3), PAWLATA 6, DOBIŃSKI 20(1), KRAWIEC M. 27(3), SZYMAŃSKI 5, GOLASIŃSKI 13(1), KRAWIEC S. 3(1), LEWANDOWSKI 11, BIENIEK 10 - TR. WAWRZYNIEC KRÓLIKOWSKI
Delecta: OLSZEWICZ 0, GÓRSKI 13(1), BÓGDAŁ 18(1), SIECIŃSKI 2, CZARNECKI 0, SKALIŃSKI 3, PAŁUCKI 7, KRUTIL 0, ZIELIŃSKI 33(1), KLIMCZAK 8, KOZIOROWICZ 15(1) - TR. PAWEŁ URBAŃSKI
ANRO – PROTEINA FOOD 55-74 (21-20,10-22,5-18,19-14) Anro: SZPERLING 15(1), OSIŃSKI 2, JANKOWSKI 0, MARCINIEC 8, CHODOROWSKI 0, GAWLAK 17(4), PAWLICZAK 6, DAGGA 1, PIĄTKOWSKI 0, OCHOCKI 6 - TR. MACIEJ CHODOROWSKI.
Proteina Food: KOŻAN G. 14(1), LEBIEDZIŃSKI 5(1), KOŻAN P. 1, DAMJANOVIĆ 3(1), KURLAPSKI 9, KARASIAK 9(3), JESZKE 11(3), OZIMIŃSKI 8, SAFANDOWSKI 9(1), GRADOWSKI 5(1) - TR. HUBERT HEJMAN
Tabela po VIII kolejceNazwa zespołu | Mecze | Punkty | Bilans punktów |
1. Folpak | 8 | 16 | 687-472 |
2. Tinex/Iglomark | 7 | 13 | 580-423 |
3. Gromark/Dworek | 7 | 13 | 531-419 |
4. Nowy Styl | 7 | 13 | 590-517 |
5. Anro | 8 | 13 | 539-465 |
6. PWSZ Renoma | 8 | 12 | 490-425 |
7. Delecta | 8 | 12 | 606-608 |
8. Proteina Food | 7 | 11 | 582-490 |
9. Fajans | 8 | 11 | 586-511 |
10. MDA | 7 | 10 | 506-428 |
11. Remwil/Terbud | 8 | 10 | 518-619 |
12. The Glids Wielgie | 7 | 9 | 471-605 |
13. LTP Lubanie | 7 | 8 | 511-547 |
14. Są Gorsi | 7 | 8 | 413-632 |
15. Gosta Team | 7 | 7 | 315-598 |
W tabeli nie został uwzględniony mecz MDA z zespołem The Glids Wielgie, gdyż ten mecz został przełożony na inny termin.
IX kolejka spotkań Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej rozegrana zostanie w dniach 19/20.10.2008r. w Hali OSiR:Sobota 19.01.2008r.: LTP BASKET LUBANIE – ANRO – godzina 13:00
PWSZ RENOMA – THE GLIDS WIELGIE – godzina 14:30
PROTEINA FOOD - FAJANS – godzina 16:00
TINEX - FOLPAK - godzina 17:30
Niedziela 20.01.2008r.: REMWIL – NOWY STYL – godzina 9:00
SĄ GORSI – DELECTA – godzina 17:00
GROMARK DWOREK W SMÓLSKU - GOSTA TEAM – godzina 18:30