XIX Miting "O Uśmiech Dziecka"
W piątek 5 czerwca 2009 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku odbył się XIX miting lekkoatletyczny "O Uśmiech Dziecka".
W rozegranym mitingu lekkoatletycznym "O Uśmiech Dziecka" udział wzięły dzieci i młodzież ze Szkół Podstawowych i Gimnazjów.
Poszczególne wyniki uzyskane podczas XIX mitingu lekkoatletycznego "O Uśmiech Dziecka":
100 metrów dziewcząt SP
1.Zielińska Julia - SP 7 1996 - 14,10
2.Niedzielska Aleksandra - SP 14 1997 - 14,61
3.Wysocka Amanda - SP 7 1996 - 15,03
300 metrów dziewcząt SP
1.Niedzielska Aleksandra - SP 14 1997 - 52,80
2.Van Nguyen Marika - SP 14 1997 - 54,13
3.Groszewska Joanna - SP 7 1997 - 54,77
600 metrów dziewcząt SP
1.Piotrowska Adrianna - SP 19 1996 - 2:21,00
2.Marciniak Paulina - SP 7 1996 - 2:23,00
3.Matusiak Dominika - SP 1996 - 2:25,00
Skok w dal dziewcząt SP
1.Zielińska Julia - SP 7 1996 - 4,28
2.Niedzielska Aleksandra - SP 14 1997 - 3,97
3.Van Nguyen Marika - SP 14 1997 - 3,82
100 metrów chłopców SP
1.Czajkowski Mateusz - SP 19 1996 - 13,34
2.Kulewski Sebastian - SP 19 1996 - 13,66
3.Kowalewski Jakub - SP 14 - 13,82
300 metrów chłopców SP
1.Ziółkowski Konrad - SP 19 1996 - 42,24
2.Stankiewicz Mateusz - SP 19 - 52,22
3.Dębczyński Bartosz - SP 11 1996 - 52,52
600 metrów chłopców SP
1.Czajkowski Mateusz - SP 19 1996 - 1:50,22
2.Misiak Michał - SP 23 1997 - 1:50,35
3.Kulewski Sebastian - SP 19 1996 - 1:59,91
Skok w dal chłopców SP
1.Ziółkowski Konrad - SP 19 1996 - 4,81
2.Kowalski Michał - SP 23 1997 - 4,49
3.Kowalewski Jakub - SP 14 - 4,40
Sztafeta SP
1.SP 19 - 2:37,92
2.SP 23 (Misiak,Kowalski,Gordecka,Ozim iński) - 2:42.10
100 metrów dziewcząt GIM
1.Grzelak Karolina - GIM 10 1994 - 13,95
2.Sadowska Alicja - GIM 4 - 14,27
3.Mendala Agata - GIM 7 1995 - 14,47
300 metrów dziewcząt GIM
1.Łukaszewska Anna - ZSK 1995 - 50,16
2.Sobocińska Kinga - GIM Skępe 1993 - 51,08
3.Sejdowska Maliwna - GIM 12 1994 - 51,80
600 metrów dziewcząt GIM
1.Sobka Marta - GIM 2 1994 -1:58,05
2.Kuźmińska Monika - GIM 12 1994 - 1:59,30
3.Wypyszewska Sandra - GIM 4 1995 - 2:02,02
1000 metrów dziewcząt GIM
1.Gawłowska Daria - GIM 12 1995 - 3:37,54
2.Baranowska Katarzyna - GIM 8 1994 - 3:46,44
3.Łukaszewska Anna - ZSK 1995 - 3:58,28
Skok w dal dziewcząt GIM
1.Drezewska Joanna - GIM 8 1993 - 4,24
2.Mendala Agata - GIM 7 1995 - 4,24
3.Cieślak Sylwia - GIM 7 1994 - 4,21
100 metrów chłopców GIM
1.Seklecki Krystian - GIM 10 1993 - 11,53
2.Kwiatkowski Paweł - GIM 12 1993 - 11,83
3.Markowski Szymon - GIM 2 1995 - 11,89
300 metrów chłopców GIM
1.Marcinkowski Kamil - GIM Skępe 1993 - 42,05
2.Kołodziej Bartłomiej GIM 4 1993 - 42,13
3.Karłowski Damian - GIM 11 1994 - 42,17
600 metrów chłopców GIM
1.Dzierżanowski Piotr - GIM 7 1994 - 1:44,85
2.Kmieć Paweł - GIM 4 1994 - 1:44,93
3.Kita Mateusz - GIM 7 1994 - 1:53,12
1000 metrów chłopców GIM
1.Abramczyk Cezary - GIM 4 1994 - 3:05,47
2.Jaworski Piotr - GIM Skępe 1994 - 3:09,53
3.Koralewski Mateusz - GIM 12 1993 - 3:11,12
Skok w dal chłopców GIM
1.Kwiatkowski Paweł - GIM 12 1993 - 5,30
2.Małkiewicz Arkadiusz - GIM Skępe 1994 - 5,19
3.Trzeciakowski Tobiasz - GIM 11 1993 - 5,13
Sztafeta GIM
1.GIM Skępe (Marcinkowski,Łowicki,Zawojska ,Bońkowski) - 2:26,75
2.GIM 8 - 2:35,59
3.GIM 4 - 2:37,88
Zdjęcia do artykułu: