Media pokonały Resztę Świata

W Hali Mistrzów w ramach Dni Włocławka, odbył się towarzyski mecz w piłkę halową pomiędzy drużyną włocławskich mediów i Reszty Świata.

Drużyna włocławskich mediów pokonała 4:1 reprezentację Reszty Świata, w której skład wchodzili przedstawicieli miast partnerskich: Izmaił (Ukraina), Bedford (Wielka Brytania), Mohylew (Białoruś) i włocławskich urzędników: Arkadiusz Horonziak, Włodzimierz Oborski, Zbigniew Kazimierczak, Marek Mielczarek.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana. Przez pierwsze minuty obydwie drużyny grały spokojnie, badając możliwości przeciwników. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Marcin Gołembiewski dla drużyny mediów. Niespełna pięć minut później bramkę wyrównującą strzelił Włodzimierz Oborski. Po zmianie stron włocławskie media przyspieszyły grę co poskutkowało zdobyciem kolejnych trzech bramek. Ostatecznie w spotkaniu triumfowali włocławscy dziennikarze.

Gole zdobyli: Włodzimierz Oborski - dla Reszty Świata i Marcin Gołembiewski (Gazeta Pomorska) - 3, Radosław Olszewicz (www.wloclawek.info.pl).

Delegacja Reszty Świata wzmocniona włocławskimi urzędnikami: Lech Wodecki, Piotr Kołodziej, Allan Daniels, Ryszard Kowalski, Ashley Scutchings, Grzegorz Paszyński, Anatolij Krotkii oraz Arkadiusz Horonziak, Włodzimierz Oborski, Zbigniew Kazimierczak, Marek Mielczarek, Bartłomiej Wiśniewski (bramkarz).

Media: Radosław Olszewicz (bramkarz), Rafał Maślanka, Krzysztof Gołembiewski, Jakub Lisiecki, Przemysław Rybowski, Marcin Gołembiewski.