Doładuj energię przez internet

Klienci Energi zyskali nową, wygodną formę zakupu energii elektrycznej poprzez internet. Osoby korzystające z liczników przedpłatowych nie wychodząc z domu mogą uzupełnić stan swojego licznika.

Od połowy października klienci Energii oddziału w Toruniu mogą korzystać z nowej formy płacenia za energię elektryczną dostępną 24h/dobę bez wychodzenia z domu. Nowa forma płatności z pewnością będzie miała duże uznanie wśród kupujących energię, gdyż zaoszczędzi czas na dojazd do enegromatu, nie wspominając o czasie jaki tracimy na chodzenie od sklepu do sklepu niejednokrotnie prosząc o rozmienienie pieniędzy na bilon. Nowa usługa jest dostępna na stronie www.energa.pl w zakładce Obsługa Klienta/Płatności, lub bezpośrednio pod adresem www.energa.pl/doladujenergie. Korzystając z tego rozwiązania można w prosty sposób, przez e-mail lub sms, otrzymać kody do licznika przedpłatowego. Jedynym minusem zakupu energii przez internet jest dodatkowa opłata pobierana przez operatora rozliczeniowego prowizja w wysokości 1,99 zł.

-Bardzo dobrze, że będzie można kupować prąd przez internet, gdyż nieraz nie mam na to czasu, a rozmienić grube pieniądze na drobne często graniczy z cudem. Dlatego myślę, że jest to dobre posunięcie. - powiedział Krzysztof.

Projekt zakupu energii przez internet został zrealizowany wspólnie z firmą BlueMedia, która stworzyła i zajmuje się obsługą platformy rozliczeniowej, pozwalającej na dokonywanie płatności klientom w ich bankach i dostarczanie kodów doładowań pocztą elektroniczną lub sms-em.

Nowa usługa jest kolejnym przykładem konsekwentnej realizacji strategii rozwoju Grupy ENERGA na lata 2009-2015, której jednym z kluczowych założeń są inwestycje w jakość obsługi klienta i rozbudowa skierowanej do niego oferty. Przykładem odpowiedzi na oczekiwania klientów indywidualnych jest – obok uruchomienia wspomnianych nowych kanałów płatności dla osób korzystających z liczników przedpłatowych – możliwość opłacania w BOK-ach ENERGI wielu różnych rachunków, nie tylko za prąd.

Jak kupić energię do licznika przedpłatowego przez Internet ?

1. Znaleźć formularz zakupu na stronie internetowej www.energa.pl w zakładce Obsługa Klienta/Płatności lub bezpośrednio pod adresem www.energa.pl/doladujenergie;
2. Wypełnić wszystkie pola formularza;
3. Potwierdzić wyliczenia widoczne na ekranie;
4. Zrealizować przelew ze strony internetowej banku zgodnie z informacjami wyświetlonymi w ostatnim kroku formularza. Szczególną uwagę należy zwrócić na poprawne wpisanie tytułu przelewu;
5. Zaczekać na e-maila lub sms-a z kodem doładowania (przewidywany czas dostarczenia informacji podany będzie na formularzu);
6. Otrzymany kod wprowadzić do licznika przedpłatowego;
3 komentarze

Ciekawe

Widać Energa w kwestii obsługi klienta jest bardziej zacofana niż przypuszczałem. W dobie wszechobecnego internetu oraz usługami z nim związanymi i w większości BEZPŁATNYMI Energa żąda 1,99 prowizji!! Szok!!

1 0
ID:14601

manolo

Z tego co się orientuję to transakcje internetowe mają tą przewagę nad innymi że są darmowe albo przynajmniej tańsze , a tu niespodzianka ?! grunt to być orginalnym ...

1 0
ID:14604

niezadowolony

nie dość że płacisz to czekam jużdrugi dzień na numery doładujące

1 1
ID:24412


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Działacze PiS chcą odwołać przewodniczącego radnych

Lokalni działacze klubu PiS złożyli wniosek o odwołanie z funkcji przewodniczącego..

Działacze PiS krytykują ostatnie zmiany kadrowe

W ostatnich dniach nastąpiły zmiany kadrowe w ratuszu i dwóch spółkach miejskich...

Poseł Łukasz Zbonikowski sprawcą kolizji drogowej

Poseł jechał ciągnikiem z nieoświetlonym agregatem uprawowym. Został ukarany..

Promesy na odbudowanie zniszczonych dróg w powiecie

11 lipca poseł Joanna Borowiak wraz z Wojewodą Kujawsko - Pomorskim Mikołajem..

Sobolewski nie będzie wiceprzewodniczącym Rady Miasta

O tym, że z jego działalności w Radzie Miasta i pełnieniu obowiązków jako radnego,..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..