Włocławska Informacja Turystyczna ma 4 gwiazdki

Włocławska firma ponownie zyskała najwyższą notę za działalność turystyczną, promocyjną i informacyjną.

Włocławska Informacja Turystyczna po raz kolejny uzyskała cztery gwiazdki w systemie standaryzacji punktów IT. To wynik certyfikacji przeprowadzonej przez komisję wojewódzką i zatwierdzoną przez Polską Organizację Turystyczną. Kategoryzacja ważna jest jeden rok.

Ocenie podlegały m. in. przygotowanie pracowników IT do obsługi turystów, godziny pracy IT, dostępność punktu wszelkimi możliwymi kanałami komunikacji, lokalizacja biura, oznakowanie miejsca, wyposażenie biura, oferta bezpłatnych materiałów informacyjno-promocyjnych, materiały handlowe.

Najlepsze centra informacji turystycznej w Polsce otrzymają bezpłatnie od POT, w ramach projektu unijnego, dodatkowe urządzenia techniczne pomocne w obsłudze turystów, m. in. infokioski oraz zestawy komputerowe.

4 komentarze

olo...

szkoda że włocławek nie ma ani jednej gwiazdki jesli chodzi o atrakcje turystyczne

1 1
ID:33920

antydziałkowiec

Gwiazdki czy .......gwiazdy.....(ę)

1 1
ID:33943

Robin

Witac, ze nie znasz wloclawka skoro mowisz, ze nie ma atrakcji. Poznaj istnniejace zabytki i ich historie, poznaj historie miasta "z pogrannicza" wielokrotnie niszczonego i palonego, a dopiero sie wypowiadaj na temat "atrakcji".

1 1
ID:33946

dzonny_killer

Włocławek ma bardzo bogatą historię i wiele atrakcji... nie sposób nie zgodzić się z @robinem... jednak niestety nie są one odpowiednio promowane, reklamowane... ba, całe miasto nie jest, co powoduje, że turyści do nas raczej nie przyjeżdżają... :( władze miasta zajmują się wyłącznie sobą, a nie promocją miasta... smutne to, ale niestety prawdziwe... :p

1 1
ID:33971


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA