Nie przejedziesz obok Hali Mistrzów

W czwartek rano uliczki prowadzące pod Halę Mistrzów zostały zamknięte dla ruchu kołowego. Powód? Przygotowania do sobotniej Biesiady Kasztelańskiej. Kierowcy są wściekli i pytają o zasadność zamknięcia ulic, zwłaszcza, że prace rozpoczęły się jedynie na parkingu i to dopiero po południu.

Znaki zakazujące ruchu pojawiły się na ulicy Sportowej i Kazimierza Górskiego. Tymczasowo likwidowano także zjazdy z ulicy Chopina w ulicę prowadzącą pod Halę Mistrzów. To skandal, jak można paraliżować kolejny fragment miasta. Znowu musiałem nadrabiać kilometrów, żeby przejechać z Kazimierza Wielkiego do supermarketu na Cmentarnej denerwował się pan Paweł, jeden z kierowców. Drogowcy poustawiali znaki i pewnie nawet nie wiedzą, że tu nic się nie dzieje. No oczywiście nie licząc wkurzonych kierowców, którzy albo łamią przepisy, albo szukają innej drogi.

A ulice wokół Hali Mistrzów zamknięto w związku z sobotnią imprezą - Biesiadą Kasztelańską. I choć znaki drogowe pojawiły się wcześnie rano, prace związane z budową konstrukcji zaczęły się dopiero około godziny 15.00. Utrudnienia potrwają zapewne do niedzieli włącznie i warto, aby pamiętali o tym kierowcy, którzy w najbliższych dniach wybierają się w okolice Cmentarza Komunalnego, Hali Mistrzów czy po zakupy do pobliskich marketów.
10 komentarzy

george best

No to imprezka się szykuje że aż ulice pozamykali.Wieś tańczy i spiewa jak na oktoberfest.

1 1
ID:42972

rollnick

Co za biesiada kasztelańska, bo ja nie w temacie?

1 1
ID:42973

pigwa

Najgorsze piwo jakie piłem.

1 1
ID:42974

swhfrrtj

Oby w sobotę lał deszcz i rozgonił wszystkich.

1 1
ID:42975

negocjator...

piwo z woda znowu popłynie strumieniami i będzie wieś tańczy , wieś śpiewa ! ogólna remiza dla okolicznych buraków CLI i inne brony i widły ! po imprezie zostaną rzygowiny i kac gigant ... podobno życie w trzeźwości jest nie do zniesienia !

1 1
ID:42981

radzik

negocjator wytlumacz mi prosze jak mozna mieszac piwo z woda ktore podlaczone jest do beczki? aaaa juz wiem.... taki zart?

1 1
ID:42988

negocjator...

otóż można ! zamawia się od razu w browar wymieszany z wodą wtedy zawartość alkoholu wynosi 4 % i pijesz 10 piw a nie 5 ! liczy się ilość a nie jakość :) a kasa leci do kieszeni bo petent musi wypić wiecej ...

1 1
ID:42989

?????

A jakie zyski ma przynieśc to zorganizowane chlanie przez młodzież rozcieńczonego piwska organizatorom zwłaszcza na obiektach sportowych ? A może chlanie piwska to już jest sport unijny ,europejski sam w sobie ?

1 1
ID:42995

Jan

Ktoś kto myśli, że piwo da się zmieszać z wodą to pewnie został zrobiony inaczej. Bardziej prymitywnego mitu nie słyszałem w życiu. Oczywiście ciemnogród który nigdy nie był w browarze chłonie w całości bezsensowną plotę. Piwo ma to do siebie, że jak się je pije to z czasem trzeba wypić więcej by poczuć je w głowie. Człowiek to takie bydle które się przyzwyczaja do wszystkiego. Z tego czerpią korzyści browarnicy w rozcieńczaniu nie ma żadnego interesu. (tylko człowiek by się później uzależnił). Chcecie czuć więcej piwa w piwie to nie żłopcie tego litrami dziennie a raz na jakiś czas!

1 1
ID:43014

?????

@~Jan: W Małopolsce można spotkać piwo z małych prywatnych browarów -polecam nieświadomym co piją dla sprawdzenia tej teori o rozcieńczaniu lury sprzedawanej na takich chlańskich imprezach jak Kasztelan .

1 1
ID:43022


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA