Platforma rusza w teren

Będzie rozmawiać z mieszkańcami i prezentować "Plan dla Polski" przygotowany w piątą rocznicę rządów Donalda Tuska. Są w nim zapisane efekty dotychczasowych działań oraz te planowane, przede wszystkim związane z bezpieczeństwem polskich rodzin i dzieci oraz z inwestycjami.

Włocławscy parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej zapowiadają, że juz niebawem zorganizują kilkanaście spotkań w powiecie, aby porozmawiać z mieszkańcami i uważnie wsłuchiwać się w ich opinie dotyczące pięcioletnich działań rządu.

 

Parlamentarzyści zapewniają, ze podczas spotkań, będą mieli czym się pochwalić.  Ostatnio rozmawiałem z grupą młodych liderów polonijnych z całego świata. Mówiłem o tym, czego dokonaliśmy w ciągu tych pięciu lat. Ich ocena, bardzo obiektywna, bo przecież "siedzą" z boku, była jak najbardziej pozytywna. Pytali, dlaczego mało mówimy o sukcesach, o tym, ile powstało tysięcy kilometrów autostrad, "schetynówek", jak wyglądają dziś lotniska, dworce relacjonował Andrzej Person. Senator dodał, że nie oczekuje, iż podobną opinię będą wyrażali mieszkańcy regionu podczas planowanych spotkań.  Nie wszystko przecież się udało, ale to było wyjątkowo udane 5 lat z tego okresu 23-lecia istnienia nowej, wolnej Polski  zapewnia Person.
O czym będą mówić parlamentarzyści?

 

Informacje na temat spotkań będą przekazywane na stronach internetowych, portalu społecznościowym, plakatach oraz podczas konferencji prasowych.
19 komentarzy

pewnie

niech rusza w teren... i już nie wraca :)

1 1
ID:45913

?????

Co nalezy rozumieć pod pojęciem ,,teren'' ? Czy tu chodzi o wojskową definicję odłogów porosnietych chwastami ,czy może o pastwisko z niezarejestrowanymi owcami które przed wyborami nazywa się wyborcami ?

1 1
ID:45916

rumun

po niech rusza jak najszybciej w teren bialorusi i niech tam zostanie

1 1
ID:45919

dzonny_killer

no to się zacznie... najpierw postkomuna chce nas maltretować swoimi bałwochwalczymi ankietami... teraz platfusy będą nas karmić ogólnonarodową papką... :p brakuje jeszcze marszów pisiorów w obronie zamachu oraz blokowania dróg przez "grzybiarkę" sejmową... :p

1 1
ID:45924

negocjator...

niech przyjda do mnie to im powiem co mysle o tusku i innych !

1 1
ID:45925

j24

@~?????: może do Pakistanu lecą pokręcić się z kozami po górach

1 1
ID:45929

baba jaga

Za komuny w teren chodziły tzw.inspekcje robotniczo-chłopskie,później inspekcje wojskowe a teraz w teren idzie POlszewia.Jaki z tąd wniosek? POWRÓT KOMUNY !!!!!!!!

1 1
ID:45938

Radek

We Włocławku powstanie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości poinformował podczas sesji sejmiku województwa Marszałek Piotr Całbecki. Mam nadzieję, że PO się z tego głupiego pomysłu wycofa jak najszybciej, po co nam kolejny urząd do utrzymania?

1 1
ID:45939

fucha

Znowu fucha dla teoretyków, historyków itp - co to ma wspólnego z nowymi technologiami. Na nowe technologie potrzebna jest kasa i ludzie z politechnik, a nie humaniści.

1 1
ID:45941

JJ

obnizac podatki !! P.O ponoc ma sie za partie liberalna, wiec pytam na jakiej płaszczyznie ?? bo to kolejna ekipa rzadzaca, ktora lepiej niz Ja wie na co wydac moje pieniadze, zabierane w podatkach,akcyzach itp; ja nie chce panstwowego lekarza, ani zusu, sam sobie zbieram na emeryture i jakk tylko przestanie mnie sie łupic podatkami to z checia wykupie prywatne ubezpieczenie

1 1
ID:45947

?????

@~fucha: Ale nie w partyjniackim Włocławku gdzie na stanowiska techniczne od inżyniera i technika lepszy jest historyk po WSHE ,fotograf ,katecheta W-F-ista i może się na niczym nie znać ...byle był partyjny -przykladów na pęczki i to podatników kosztuje .

1 1
ID:45949

quard

ci z PO to już wstydu nie mają

1 1
ID:45951

wyborca

Chcą sie chwalić osiągnięciami? Normalny ,nie ślepy człowiek widzi same poraszki. Każda dziedzina życia w której majstrowali, została zepsuta:szkolnictwo,służba zdrowia,drogi ,kolej,sport,podatki,prywatyzacja,itp Trzeba jednak im przyznać ,są mistrzami w grzebaniu w naszych kieszeniach,tworzeniu i obsadzaniu stanowisk dla króliczka i zaciemniania rzeczywistości tematami zastępczymi.A za ustawę o GMO powinni trafić pod sąd.
PS.Sądy to jedyna instytucja w RP która oparła się jakimkolwiek reformą po zmianie numeru RP

1 1
ID:45956

anonim94

Piesek biega w obejściu, niech przyjdą :-)

1 1
ID:45964

Wampirki baby

@~baba jaga:
Żeby nie komuna to byś babo w ziemiance mieszkała a juz na pewno twoje wampirki. Hehe

1 1
ID:45993

rollnick

@~Wampirki baby: czy chodzi ci o takie ziemianki jak w tym filmie?

1 1
ID:46001

Dosia

A ta śtarsz babcia niedożywiona( strasznie chuda ) po środku na zdjęciu to kto ,bo bardzo nie wyraźne. Ja jej wspułcuję. Peweno ma małą emeryturę i głoduje,to idźcie do niej.O naszą babunie to my dbamy i ma jedzonka pod dostatkiem.

1 1
ID:46005

wadera

@~Dosia:
Oj Dosiu ,to jest posłanka Kopaczewska.Bardzo miła i zaradna pani.Uczyła takie małe dzieci jak ty.Teraz uczy dorosłych jak dobrze gospodarować w Polsce.

1 1
ID:46007

?????

@wadera: Taka współczesna ideologiczna ,,towarzyszka Zoja ''?

1 1
ID:46027


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA