Zagłosuj. Te projekty mają szanse zmienić nasze miasto

Dobrze już znana Gwoździarnia Stowarzyszenia Ładowarka i nowo powstające kino samochodowe Stara Zajezdnia WIRu, zostały zakwalifikowane przez jury programu grantowego Lechstarter do etapu finałowego, czyli głosowania internautów. Projekty mają szanse zmienić Włocławek.


Gwoździarnia, która już wrosła w historię naszego miasta, ma dziś niepowtarzalną okazję wzbogacić swoją formułę i otworzyć przed włocławianami dotychczas nieznane zakątki kompleksu przy Szpichlernej. Nie tylko kino może wkrótce królować w wakacje w przyjaznych murach tego miejsca.

Stara Zajezdnia to z kolei projekt zupełnie nowy, który – choć związany z tą samą sztuką, co Gwoździarnia czy Kino na Przystani – oferuje zupełnie nowe wrażenia i pozwoli poczuć się mieszkańcom Włocławka niczym bohaterowie "Grease". Letnie wieczory, gwieździste niebo i setki samochodów w blasku srebrnego ekranu – już 1 czerwca taki scenariusz może stać się faktem.

Stara Zajezdnia i Gwoździarnia biorą udział w programie Lechstarter w różnych kategoriach, zatem nie konkurują ze sobą. Każdy mieszkaniec Polski może codziennie oddać po jednym głosie na oba włocławskie projekty. Głosowanie trwać będzie od 6 kwietnia do godziny 14:00 do 17 maja na stronie: lechstarter.urbanforms.org.

Stowarzyszenia na bieżąco będą udostępniały informacje na Facebooku: https://www.facebook.com/events/162746784438476/

Często o zwycięstwie w Lechstarterze decydują pojedyncze głosy, więc stowarzyszenia proszą o wsparcie mieszkańców. Sumienność i codzienne głosowanie mogą sprawić, że Włocławek zmieni się w te wakacje nie do poznania!


1 komentarz

gość-54816

Komu znana ? Chyba dzieciom ,,towayszy i towayszek '' torujacych sobie droge do ,,żłobka ''?

1 1
ID:77214


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA