Krzysztof Kukucki kandydatem SLD na prezydenta

W sobotę 21 kwietnia odbyła się Konwencja Wojewódzka Sojuszu Lewicy Demokratycznej na której partia podsumowała swoje działania na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Przedstawiciele partii zaprezentowali również kandydata SLD na prezydenta Włocławka.


Konwencja odbyła się w uzdrowisku Wieniec Zdrój. Sojusz Lewicy Demokratycznej podsumował działania partii na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Omówione zostały, także kwestie związane z wyborami samorządowymi. Podczas konwencji partia zaprezentowała kandydata SLD na prezydenta Włocławka.

Oficjalnie ogłoszonym kandydatem na stanowisko prezydenta Włocławka z ramienia SLD został Krzysztof Kukucki.

Dzisiaj otrzymałem rekomendacje Rady Miejskiej, Rady Wojewódzkiej i Sojuszu Lewicy Demokratycznej, aby ubiegać się w zbliżających wyborach samorządowych o funkcję prezydenta naszego miasta. To jest decyzja, którą najpierw musiałem podjąć sam i w dużej mierze wynikła z rozmów z mieszkańcami Włocławka. Wspólnie z mieszkańcami chcemy budować lepszy Włocławek - mówił radny SLD Krzysztof Kukucki

Krzysztof Kukucki ma 38 lat, jest Radnym Rady Miasta Włocławek od dwóch kadencji, swoją przygodę z polityką rozpoczął od struktur młodzieżowych Sojuszu Lewicy Demokratycznej, był Sekretarzem Generalnym Młodych Socjaldemokratów, obecnie Przewodniczący Rady Miejskiej SLD we Włocławku. Magister Politologii o specjalności integracja europejska, absolwent podyplomowych studiów komunikacji społecznej, aktualnie również słuchacz studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration.

Chciałbym, żeby Włocławek był nowoczesnym miastem, gdzie wspólnie z mieszkańcami podejmowane są działania proekologiczne, gdzie dobrze funkcjonuje i jest dobra komunikacja, dba się o rozwój najmłodszych, a inwestycje realizowane są dla mieszkańców i ich wskazówki będą kluczowe- powiedział Krzysztof Kukucki

Kandydat Sojuszu Lewicy demokratycznej idzie do wyborów pod hasłem Lepszy Włocławek, a główne założenia, to nowoczesne miasto, dostępne mieszkania, dobra edukacja, zdrowi i zadowoleni seniorzy oraz rozwój gospodarczy miasta.
32 komentarze

gość-43368

o. w sumie jak ma zostać ten co jest albo nie daj boże Chmielewski to ja dam mój głos Kuku. On jakiś taki jak dla mnie obrotny, jest jakiś. tamte to takie ciepłe kluchy, bez wyrazu. masz mój głos, gorzej nie bedzie :D

11 13
ID:77222

gość-22540

popre pana Kukuckiego i moja rodzina również

8 17
ID:77223

gość-77148

wskazówki mieszkanców ???? Co on bredzi ? Jemu wskazowek będzie udzielał dobrodziej wraz z betoniarnią ...

9 8
ID:77224

gość-50913

Warto sie zawstanowix czy to dobry wybór...

11 3
ID:77226

LALA20


Kukucki???= Kaligula - i Pretorianie mieli by '' robotę ''.

9 4
ID:77227

gość-12497

Roman Kryże ojciec byłego wiceministra sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego urodzony w 1907 roku stalinowski zbrodniarz skazał na śmierć między innymi Rotmistrza Witolda Pileckiego i wielu innych POLSKICH żołnierzy.

5 5
ID:77228

gość-37290

Straszny populista, dużo gada i mało robi. Faktycznie takich ludzi nam potrzeba...

14 2
ID:77230

gość-80976

TO JA SIĘ WYPROWADZAM , NIE BEDZIE MNĄ RZĄDZIŁ !!!1
JEGO UŚMIECH MNIE POWALA !!!!

12 4
ID:77231

gość-37290

Włocławkowi potrzeba w końcu kogoś kto ma pomysł jak zarabiać pieniądze a nie je ciagle wydawać. Lewicowiec i populista

16 1
ID:77232

gość-44558

Dużo gada, mało robi. Całe życie w polityce i w spółce miejskiej. On nie ma pojęcia o dobrym zarządzaniu. Wystarczy poczytać jakie pseudointelektualne rzeczy pisze, o ekonomii nie ma pojęcia. Jednak to typowe dla ludzi, którzy się nie zhańbili normalna praca nigdy.

16 3
ID:77233

gość-14666

Prawda jest tak, że to najbardziej aktywny radny we Włocławku. Nie sposób z tym dyskutować. Ma wiele pomysłów i jest stąd - z Włocławka, a nie z Lubrańca, jak Pan Wojtkowski czy z Zarządu Anwil S.A. - jak Pan Chmielewski. Jest młody i ambitny. Chce dobrze dla mieszkańców Włocławka. Ma chęci, żeby zmieniać miasto na lepszy, żeby walczyć o pieniądze z UE i innych źródeł. Pora na młodość, a nie na karierowiczów, którzy na etacie nie przepracowali przez całe życie nawet 3 miesięcy! Pan Kukucki ma głos mój oraz mojej rodziny. Trzymam kciuki! Powodzenia Panie Krzysztofie!!

3 13
ID:77235

gość-25974

Jako były wyborca lew(sld) oddam głos na niezależnego z włocławka, co go polityka jeszcze nie zdemoralizowała.

8 1
ID:77236

Rysa

Dzień dobry. Lata mijają, czas ucieka, a w pierwszym rzędzie TWARZE te same tylko czasem trochę naznaczone , Kukiełka swojska fajansowa. Wszystko po staremu, po włocławsku. Partnerstwo, układy znajomości jak w czarnej przepraszam czerwonej dziurze. Mimo to z nadzieją w inną stronę patrzę, nie mój ci on, nie twój, nie nasz z białą chustą na głowie. Sztandar wyprowadzić.

8 1
ID:77237

gość-83835

Towarzysze w extazie. Prezydent miasta powinien być prawicowy Polak i aby było jak najmniej pieniędzy w budżecie miasta. W korycie ma być jak najmniej. Czy Prezydent jest za likwidacją Urzędu Pracy i likwidacją Opieki Społecznej dla nierobów?

4 3
ID:77239

LALA20

@~gość-12497:

Było takie powiedzenie - '' Sądzi Kryże, będą krzyże ''.

3 4
ID:77240

gość-25743

@~gość-44558: I tu się nie zgodzę ! Zwróć uwagę jak on i jego koledzy rządzą genialnie DLA SIEBIE ! Sztukę układów i manipulowania naszymi podatkami mają opanowaną do perfekcji .Zielony rynek , Stary rynek , Jedynka , spartolony stadion !!!
Należy pamietać że to ten pan i jego kolesie ostatnio wpadli na genialny pomysł jak pozbawić włocławskich emerytów mieszkań w zamian za opiekę !

To świadczy o ich geniuszu porównywalnym tylko z władcami z epoki feudalnego niewolnictwa gdzie pan opiekowal się chłopem w zamian za JEGO ziemię i dom , no i czasem za ładne córki !!!
Czy chcesz żeby tacy ,,genialni władcy'' rządzili Włocławkiem ? Przeciez to oni rozp...lili włocławski przemysł i wygnali z Włocławka młodych zdolnych ludzi w zamian za ..... stołki i wille dla siebie .

7 3
ID:77241

gość-84014

Powodzenia!

2 9
ID:77242

gość-34245

@~gość-14666: normalnie jakby sam to napisał...

6 0
ID:77243

Justyna

zal.pl

6 0
ID:77244

gość-24948

Ja i moja rodzina poprze pana kukuckiego.

2 13
ID:77246

gość-16841

Karierowicze chcą przesiąść się z tylnej kanapy na fotel kierowcy? Przepracował on chociaż rok w jakimś prywatnym przedsiębiorstwie czy od zawsze na posadkach z legitymacji? To smutne jeśli w tym mieście nie ma nikogo lepszego :)

12 0
ID:77247

gość-49088

Dlaczego pan radny Damian Chełminiak nie chce pokazać dyplomu magisterskiego? Powinien pokazać w TV lub na tym portalu skan zamieścić i byłby spokój zamiast straszyć ludzi , którzy twierdzą ,że on nie posiada takiego dyplomu.

2 0
ID:77248

wyborca

Prezydent powiniem być BEZPARTYJNY i tylko taką kandydaturę poprę,jednak będę patrzył , czy ktoś aby wczoraj nie oddał legitymacji partyjnej i chce uchodzić za niezależnego.

8 0
ID:77250

gość-44723

@~gość-25743: następny wybitny ekonomista. Brawa. A co mieli zrobić z emerytami? Dać z budżetu miasta? Skąd wy lewicowcy macie na to wszystko pieniądze? Zatrważające. Kukucki przez wiele, wiele lat był kolegą Pałuckiego, we włocławskiej polityce od wielu lat również i co? Jajco. Nie ma ani jednego sukcesu. Rozdawnictwo to żaden sukces, bo rozdać to nie problem, a Włocławek od zawsze klepie biedę właśnie przez takie podejście.

5 1
ID:77252

gość-58921

no co jak co ale gorzej niż za Wojtkowskiego to na pewno nie będzie. bo mniej robić to się nie da. Jedziesz Krzychu, trzeba posprzątać w mieście. Przede wszystkim koleś JEST Z MIASTA a nie ze wsi, poza tym jest Z NASZEGO MIASTA a nie ze wsi. Więc wybór jest prosty. Ja chce na stołku prezydenta CZŁOWIEKA Z MIASTA, Z MOJEGO MIASTA. A ci z wiosek niech u siebie startują na wójtów sołtysów i całą resztę. Niestety aby zrozumieć specyfikę miasta, należy się w nim urodzić i mieszkać. Dlatego panu W już podziękowałem.

5 4
ID:77254

gość-68965

obojętnie kto, ludzie, naprawdę obojętne, byleby nie obecny. Nie zdzierżę kolejnych straconych czterech lat pełnych tego lisiego, przebiegłego uśmiechu, z którego absolutnie nic nie wynika. No, poza patronatami, jakich bierze setki na miesiąc... Jest w ogóle cokolwiek w miecie, co nie jest objęte jego patronatem? aaaa, tak, jest jedna rzecz, rozwój miasta...

4 3
ID:77255

gość-86532

rozkraczony won! dosyć już! nie wracaj nigdy! modelować do tv!

2 2
ID:77258

LALA20


Kukucki - on '' ne ma para '' - on nie ma siły - Jugosławia.

2 1
ID:77261

gość-67540

nieważne kto, byle nie Wojtkowski. dosyć tego marazmu

1 1
ID:77269

gość-47141

do tych wyżej - swoje argumenty na Kukuckiego wystarczy odnieść do obecnie panującego. I co? łyso? tyle że Kukucki jeszcze prezydentem nie był, a panujący jest i jakoś nie ma specjalnie sie czym pochwalić. Ba, wg mnie w ogóle ten prezydent komletnie nie ma się czym pochwalić. Nic nie zrobił dla miasta w te 4 lata. Kompletnie nic. Dzieujemy panu, do widzenia, więcej nabrać się już nie damy.

2 5
ID:77270

gość-93487

,,Executive Master of Business Administration.''????????... czy to taki współczewsny uniwersytet robotniczy jaki kiedyś funkcjonował? przy KW PZPR dla aktywu bez matury ?

3 1
ID:77273

gość-69927

@~gość-47141: a to rozumiem, że Kukucki to od wczoraj siedzi we włocławskiej polityce? Wcześniej to biedny nic nie mógł zrobić? To po co ta cała rada, skoro mamy monarchię we włocławku według Pana :)

4 1
ID:77282


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Radni PiS o ekspertyzie dotyczącej remontu hali OSiR

Remont hali sportowej kosztował prawie 10 milionów złotych. Kilka miesięcy po..

Mikołaj Bogdanowicz rozpoczął kampanię „Nowej Piątki”

O inauguracji trasy Nowej Piątki Prawa i Sprawiedliwości w kujawsko-pomorskim..

Nowa „piątka", czyli propozycje rządu PiS dla Polaków

W sobotę na konwencji Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło nowe punkty programowe dla..

Marek Wojtkowski o sprawozdaniu parlamentarzystki PiS

Wczoraj w ratuszu odbył się briefing prasowy, którego tematem była współpraca z..

PiS wnioskuje o utworzenie miejskiej stacji paliw

Przedstawiciele lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości wraz z poseł Joanną..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..