Wakację z "Samotną Mamą"

W tym roku Fundacja Samotna Mama zorganizowała i sfinansowała wypoczynek dla 200 dzieci i młodzieży. Będą oni aktywnie odpoczywać w Harcerskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce w Borach Tucholskich (3 turnusy) oraz w Murzasichle koło Zakopanego (2 turnusy).

Dzieci będą odpoczywać zdrowo, aktywnie a jednocześnie poznawać piękno polskich krajobrazów oraz kształtować ekologiczne nawyki i umiejętności. Profesjonalną i doświadczoną kadrę wychowawców podczas wszystkich turnusów stanowią wolontariusze współpracujący z Fundacją. Dzieciom życzymy słońca i wiele radosnych chwil podczas wakacji z Fundacją Samotna Mama, a jednocześnie informujemy że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na kolejnych turnusach. Chętnych prosimy o kontakt z biurem Fundacji, które mieści się przy ul. Wroniej 1 II p. Udział w koloniach mogą wziąć dzieci z niepełnych rodzin lub rodzin wielodzietnych. Zapraszamy do kontaktu z Fundacją."
5 komentarzy

rodzic

Przestańcie wspierać tę patologię!!!. Samotne mamy? Które nie wiedzą co i z kim? A dzieci z pełnych rodzin rodziców bezrobotnych albo których rodzice harują od rana do wieczora żeby na co nie co starczyło to co? Gorsze? Trędowate? Tym ludziom trzeba pomagać a nie kombinatorkom, które bez wstydu wyciągają łapy po państwową kase. A oto cytat z KONSTYTUCJI:

Art. 18.

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

1 1
ID:1673

też rodzic

dlaczego wszystkich od razu do jednego worka wkładać? najważniejsze chyba, że dzieci mogą odpocząć, zmienić klimat i środowisko, dzieci najważniejsze w tym wszystkim, a nie pobudki i motywacja matek czy ojców

1 1
ID:1676

kolejny rodzic

Zgadzam sie z opinią "też rodzica". Nie każdy samotny rodzic jest kombinatorem. Pełne rodziny też kombinują na wszystkie strony i korzystają z czego się da. Uważają, że wszystko im się należy. Dzieci mają prawo do wypoczynku a "Fundacja Samotna Mama" im to umożliwia. Chwała jej za to.

1 1
ID:1677

city observer

Jedną "cwaną" mamusię już zauważyłam.Czarne włoski.Kombinatorka pierwsza klasa.

1 1
ID:1678

monisia

Nie można nikogo osądzać nie znając wszystkich faktów. Najpierw trzeba ocenić samego siebie, a dopiero potem innych. Najlepiej każdy niech zajmie się sobą. To najlepsze rozwiązanie. Przede wszystkim nie można mieszać w to dzieci, które nie są niczemu winne, że urodziły się w tej czy innej rodzinie. One potrzebują spokoju, aby prawidłowo się rozwijać. Muszą mieć spokojne dzieciństwo, które pomoże im skupić się na tym na czym powinni.Właśnie takie letnie wyjazdy służą odpoczynkowi od codzienności i integracji. Fundacja "Samotna mama" jest bardzo potrzebna w naszym mieście, gdyż pomaga tym, którzy tego potrzebują. Może znajdą się jacyś kombinatorzy, ale gdzie ich nie ma, szczerze mówiąc. Jeżeli ktoś jest taki, to i tak się go nie zmieni. Cieszmy się z tego, że są jeszcze w tym mieście ludzie, którzy chcą pomagać innym. Za to dziękuję fundacji.

1 1
ID:1692


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA