Ukradł portfel i jest poszukiwany. Rozpoznajesz go?

Włocławscy policjanci zwracają się o pomoc w identyfikacji osoby, która przywłaszczyła sobie portfel z kartami płatniczymi przy na ulicy Kolskiej i dokonała płatności zbliżeniowych w sklepie spożywczych przy ulicy Kościuszki.


Policjanci z Włocławka prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia w dniu 04 grudnia 2020 roku przez nn mężczyznę portfela wraz z kartami płatniczymi przy ulicy Kolskiej 3 Włocławku około godziny 18 i dokonania tego samego dnia płatności kartą w sklepie spożywczym przy ulicy Kościuszki około godziny 19.  

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ulica Okrężna 25 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 753 56 31 lub 47 753 56 00. Informacje można przekazać anonimowo!
1 komentarz

gość-69168

Toruńska prokurator Sylwia Cz. usłyszała zarzut prowadzenia auta będąc pod wpływem alkoholu - poinformowała we wtorek PAP rzeczniczka Prokuratury Krajowej prok. Ewa Bialik. Dodała, że kobieta została zawieszona w wykonywaniu zawodu. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności. "2 stycznia Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej przejął do dalszego prowadzenia sprawę kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości przez prokuratora Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum-Zachód. W toku tego postępowania został zgromadzony materiał dowodowy, który uzasadniał skierowanie do sądu dyscyplinarnego wniosku w przedmiocie zezwolenia na pociągnięcia do odpowiedzialności karnej pani prokurator" - podkreśliła w rozmowie z PAP prokurator Bialik.Więcej zabitych i powrót plagi pijanych za kierownicą.
Dodała, że tego samego dnia sąd dyscyplinarny zezwolił na pociągnięcie prokurator do odpowiedzialności karnej, co umożliwiło przedstawienie jej zarzutu i przeprowadzenie czynności procesowej z jej udziałem. Prokuratorzy z Wydziału Spraw Wewnętrznych PK zdecydowali się zastosować nieizolacyjne środki zapobiegawcze w postaci zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, zakazu opuszczania kraju oraz zawieszenia w wykonywaniu zawodu prokuratora i czynnościach służbowych.
"Bezpośredni przełożony pani prokurator rozpoczął dodatkowo postępowanie służbowe. Za czyn z artykułu 178a par. 1 grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat" - podkreśliła rzeczniczka Prokuratury Krajowej.
Prokurator Bialik dodała, że nie zna jeszcze akt sprawy i nie potrafi w tym momencie odpowiedzieć na pytania dotyczące dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez PAP wynika, że do zatrzymania prokurator Sylwii Cz. doszło w okresie okołoświątecznym.

2 0
ID:84047


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA