Kompleks sportowy we Wzorcowni

W powstającym we Włocławku kompleksie Wzorcownia zostanie otwarte nowoczesne Centrum Rozrywki MK Bowling oraz klub fitness Gymnasion. Na powierzchni 2 600 mkw. pojawi się kręgielnia z 11 torami, restauracja, pub sportowy z bilardem oraz siłownia, sauna i solarium. Otwarcie kompleksu Wzorcowni, która połączy funkcje rozrywkowe, rekreacyjne, handlowe, usługowe, mieszkaniowe i zajmie powierzchnię 20 400 mkw. jest planowane na III kwartał 2009 r.

Inwestor Wzorcowni - firma Budizol Property – sfinalizował umowy najmu z Centrum Rozrywki MK Bowling oraz klubem fitness Gymnasion. Będą to pierwsze placówki tych znanych ogólnopolskich sieci we Włocławku i w regionie kujawskim. MK Bowling i Gymnasion we Wzorcowni zajmą łącznie ponad 2600 mkw. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna zostanie zlokalizowana na dwóch kondygnacjach zrewitalizowanego budynku tzw. Starej Piecowni, stanowiącego najstarszy obiekt w kompleksie Wzorcowni.

MK Bowling o łącznej powierzchni ponad 1870 mkw. będzie dysponował 11 nowoczesnymi torami wyposażonymi w skomputeryzowany system obsługi gry i zliczania punktów. W ofercie rozrywkowej MK Bowling we Wzorcowni znajdą się również restauracje Bistro Bella Italia z kuchnią włoską i polską, oraz Champions Club - pub o sportowym charakterze, w którym będzie można pograć w bilard, obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe na dużym ekranie, lub pobawić się na imprezie karaoke. Pierwsze tego typu nowoczesne centrum rozrywki na Kujawach stanie się miejscem rekreacji i spędzania wolnego czasu dla Włocławian i okolicznych mieszkańców, a także regionalnym pracodawcą. „W Centrum Rozrywki MK Bowling we Wzorcowni zatrudnimy około 40 osób, już dziś szukamy chętnych do pracy.”, – powiedział Tomasz Stanisławski, współwłaściciel MK Bowling.

Klub Gymnasion we włocławskiej Wzorcowni zajmie powierzchnię 750 mkw. Do dyspozycji gości zostanie oddana nowocześnie urządzona siłownia i sekcja kardio. Klubowicze będą mieli możliwość skorzystania z wielu zajęć na salach do aerobiku, treningów kształtujących sylwetkę (TBC, ABT, Płaski Brzuch), zajęć mentalnych (joga, pilates) oraz zajęć tanecznych (taniec brzucha, latin jazz, sexy class). Oprócz treningów fizycznych, włocławski Gymnasion będzie oferował saunę i solarium, co pozwoli klubowiczom połączyć dbałość o formę z relaksem i odpoczynkiem. „Chcemy dać możliwość mieszkańcom Włocławka, aby mogli korzystać z fitnessu na światowym poziomie.”, powiedział Jacek Wszoła, znany polski lekkoatleta i jeden z współwłaścicieli sieci Gymnasion.

Włocławskie Centrum Rozrywki MK Bowling oraz Gymnasion rozpoczną działalność wraz z otwarciem całego kompleksu Wzorcowni, które nastąpi w III kwartale 2009 r.
4 komentarze

Stefan

wszystko fajnie, tyle że tak naprawde to tylko budizol na tym interes będzie robił

1 1
ID:2003

JEZELI OTWIERAJA ?!?

PLUS WLOCLAWIANIE KTORZY TAM OTWIERAJA MIEDZY INNYMI SKLEPY I TA SALE TRENINGOWA GIMNASION

1 1
ID:2008

Darek

no pewnie z etylko Budizol bo Włocławcy radni wraz z prezydentem tylko reklame sobie przy tym robią, a o wszystko się kłucą i nic konkretnego nie podejmuja...

Oby jak najszybciej skonczyła się ta kadencja bo to wielka porazka

1 1
ID:2009

Janusz

Tia, początki kadencji mieli nudne i pełne wrażeń, aby dowartościować się kłótniami o byle co, a tu nie wiadomo skąd jak grzybki po deszczu plany i inwestycje. Może jakaś jedna ujrzy światło dzienne, reszta to zapewne ściema pod następne wybory.
Szkoda że nie można rozstrzelać za nie dopełnione obietnice polityczne, no tak co kadencja chętni na stanowiska to samobójcy :D

1 1
ID:2105


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA