Komunikaty KMP Włocławek

Komunikaty Komendy Miejskiej Policji dotyczące prowadzonych spraw kradzieży i zagubionych rzeczy.

Policjanci poszukują właściciela roweru, który został znaleziony w okolicach tartaku przy ul.Inowrocławskiej. 9 października tego roku po godz.16 jednej z mieszkańców naszego miasta będąc na grzybach w okolicach wspomnianego tartaku, w lesie znalazł rower. Jest to rower górski, koloru czarnego. Do tej pory nie odnalazł się jego właściciel. W związku z powyższym osoba, która zagubiła rower, a nie zgłosiła o tym fakcie proszona jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 054/ 414-53-80; 414-53-00.

Włocławscy policjanci prowadzą dochodzenie dotyczące pobicia młodego mężczyzny. Do zdarzenia doszło 24 sierpnia tego roku w okolicach pawilonów handlowych przy ul.Dziewińskiej. Dwóch nieznanych, jak ustalono młodych sprawców pobiło mieszkańca naszego miasta. Policjanci ustalili również, że pomocy poszkodowanemu udzieliły dwie osoby- kobieta i mężczyzna oboje w wieku ok.40 lat, którzy przechodzili w tym czasie ul.Dziewińską. W związku z powyższym osoby te oraz inni świadkowie, którzy mogliby pomóc w ustaleniu okoliczności i sprawców zdarzenia, proszeni są o osobisty lub telefoniczny kontakt pod numerem telefonu 054/ 414-56-40; 414-56-44.

Policjanci z włocławskiej komendy proszą również o kontakt osobę, której w bliżej nieokreślonym miesiącu letnim tego roku (maj, czerwiec, lipiec) skradziono spod marketu Kaufland rower górski koloru srebrno-czarnego. Prosimy kontaktować się pod numerem telefonu 054/ 414- 56-15; 414- 56-10.

W trakcie pełnionej służby policjanci ujawnili na parapecie przy wejściu do tunelu na włocławskim dworcu telefon komórkowy. Jest to aparat marki Sagem. Osobę, która zagubiła lub której skradziono wspomniany telefon, a nie zgłaszała tego faktu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 054/414- 53-80; 414-53-00.

Szukamy również właścicieli dwóch rowerów, które zostały znalezione na trawniku przy ul.Broniewskiego. Jeden z nich to rower górski, koloru niebieskiego, natomiast drugi to tzw. damka w kolorze czerwonym. Właściciele tych jednośladów również proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 054/414-53-80; 414-53-00.

Oferta pracy! Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów na stanowisko inspektora statystyki i przestępczości w sekcji dochodzeniowo-śledczej.
Do wymagań koniecznych należą:
- doświadczenie zawodowe na podobnym lub równorzędnym stanowisku pracy;
- biegła umiejętność obsługi komputera oraz sieci informatycznych;
- znajomość przepisów o ochronie danych osobowych oraz innych, dotyczących przetwarzania danych informatycznych.
Termin składania ofert mija 27 października 2008r.
Szczegółowych informacji uzyskać można pod numerem telefonu 054- 414-51-22.
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA