Pierwsze zwycięstwo Włocłavii

Włocłavia Włocławek po raz pierwszy w tym sezonie zdobyła trzy punkty wygrywając 2:1 (1:1) z Unią Solec Kujawski.

Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Michał Murach, który po dośrodkowaniu strzałem głową umieścił piłkę w bramce, dając w 10 minucie spotkania prowadzenie Uni Solec Kujawski. Wyrównującą bramkę w 17 minucie, po akcji prawą stroną boiska zdobył Michał Rosiak. W dalszej części meczu włocławianie mieli kilka okazji, po których mogli podwyższyć wynik spotkania. Niestety tak się nie stało. W 90 minucie kiedy wszyscy myśleli, że na stadionie przy ulicy Leśnej nastąpi podział punktów drużyna Włocłavii przeprowadziła ostatnią składną akcję, którą celnym strzałem w światło bramki unitów z pola karnego zakończył Marcin Piotrowski. Zwycięstwo z Unią Solec Kujawski było pierwszym wygranym spotkaniem III-ligowej Włocłavii w tym sezonie.