Głosowanie na uczestników Meczu Gwiazd

Można głosować na pierwsze piątki Północy i Południa, które 16 stycznia wybiegną na parkiet hali Kalisz Arena. Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie Meczu Gwiazd Tauron Basket Ligi: meczgwiazd.plk.pl.

Głównymi atrakcjami oficjalnej strony Meczu Gwiazd Tauron Basket Ligi Kalisz 2011 są w tej chwili głosowanie na zestawy pierwszych piątek Północy i Południa oraz głosowanie na uczestników konkursu wsadów. Przypomnijmy, że pierwsze piątki zostaną w pełni wybrane przez kibiców - w głosowaniu internetowym oraz za pomocą SMS. Uczestnicy konkursu wsadów zostaną zaproszeni przez władze ligi, ale głos kibiców zostanie wzięty pod uwagę.

Głosowanie odbywa się na oficjalnej stronie Meczu Gwiazd Tauron Basket Ligi meczgwiazd.plk.pl . Zakończy się one 5 stycznia 2011 o godzinie 23.59, a wyniki końcowe zostaną podane na konferencji prasowej w Warszawie w dniu 11 stycznia.

więcej na temat Meczu Gwiazd 2011

Przez pierwsze siedem dni głosowania zarejestrowano niemal 3500 osób głosujących (żeby oddać głos na piątki Północy i Południa trzeba podać niepowtarzalny mail). Chris Burgess otrzymał do tej poru 39,2 procent oddanych głosów, a Walter Hodge - 38,2 procent. Gdyby głosowanie zakończyło się dzisiaj, w pierwszej piątce Północy znaleźliby się Cameron Bennerman, Zbigniew Białek i Bryan Davis z Energi Czarnych Słupsk oraz Daniel Ewing i J.R. Giddens z Asseco Prokomu Gdynia, a piątce Południa Walter Hodge, Chris Burgess i Jakub Dłoniak z Zastalu Zielona Góra, Andrzej Pluta z Anwilu Włocławek oraz Harding Nana z Polonii Warszawa.

W głosowaniu na uczestników konkursu wsadów prowadzi zdecydowanie Cameron Bennerman z Energi Czarnych, którego w rywalizacji najlepszych dunkerów chciałoby widzieć prawie 62 procent głosujących. Na kolejnych miejscach znajdują się obecnie J.R. Giddens, Bryan Davis i obrońca tytułu króla wsadów z PBG Basket Poznań Eddie Miller. W tym głosowaniu oddano prawie 2000 głosów. Zamknięcie głosowań - w środę 5 stycznia o godzinie 23.59. Wyniki cząstkowe będą podawane dwukrotnie podczas głosowania, w poniedziałki: 27 grudnia i 3 stycznia. Ogłoszenie składów na Mecz Gwiazd Tauron Basket Ligi Kalisz 2011 odbędzie się podczas konferencji prasowej w Warszawie w dniu 10 stycznia.

Przypomnijmy, że w marcu 2010 w Meczu Gwiazd Lublin 2010 triumfował zespół Południa, MVP został Michael Wright z PGE Turowa Zgorzelec, konkurs rzutów za trzy wygrał Andrzej Pluta, a w rywalizacji specjalistów od wsadów najlepszy był Eddie Miller.

Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA