W dwóch najciekawszych sobotnich spotkaniach drużyna Folmex/Remwil pokonała Oltech i Auto Serwis /AZS WSHE rozgromił H1/PWSZ.
Drużyna Folmex/Remwil dzięki zwycięstwu umocniła swoją pozycję w czołówce tabeli WLKA.
Wyniki sobotnich spotkań:Folmex/Remwil – Oltech 70-54 (14-14,15-18,18-9,23-13)
Folmex: Żuchowski 2, Korpalski 13, Justyna Pluta 2, Bierzgalski 13, Lewczyk 20(4), Cichorski 18(1), Lewandowski 2, tr. Marcin Piekarski
Oltech: Piekarski 4, Pawlak 2, Szlaskiewicz 20(2), Bogdanowicz 13, Komorowski 2, Pawłowski 13(1), tr. Maciej Chodorowski
Groneko – CCC 81-52 (16-8,25-18,16-9,24-17)
Groneko: Żbikowski 2, Kiciński 18, Jędrzejewski 21(1), Zieliński 2, Gibczyński 4, Pawlata 23, Majewski 11, tr. Paweł Pawlata
CCC: Lewandowski 13, Ryniec I. 8(2), Kwiatkowski 7(2), Kafarski 2, Adamczewski 5, Paszczyk 10, Ryniec B. 2, Imienowski 5, tr. Marek Pietrzak
H1/PWSZ – Auto Serwis/AZS WSHE 36-79 (11-21,4-18,7-21,14-19)
H1: Rybka 2, Zabiński 3(1), Malinowski 20(2), Brzozowski 6, Szarwas 2, Kretkowski 3. tr. Łukasz Malinowski
AZS: Szperling 8, Jętczak 20(1), Lewandowski 8(2), Łydka 9, Nowak 6, Komorek 1, Kowalczyk 5, Zięty 12, Ochocki 10. tr. Maciej Skowroński
Niedziela 16.01.2011r.Brugmann – Drogtom 55-56 (12-15,16-14,12-14,15-13)
Brugman: Nowak 8, Krawiec 15(2), Lewandowski M. 2, Lewandowski D. 11, Belter 13, Koźmiński 2, Langa 2. tr. Jacek Haśkiewicz
Drogtom: Pawlak 14(2), Włodarczyk 4, Szubski 24(1), Kryska 5, Szumko 8, Kowalczyk 1. tr. Mariusz Kryska
Tadex – Basket Team 69-45 (17-10,18-13,21-8,13-14)
Tadex: Bieniek 6, Urbański 2, Stojak 10, Wegrzynowski 2, Wiśniewski P. 3(1), Pilarski 7(1), Paradowski 6, Wiśniewski M. 27(4), Gawłowski 6. tr. Jerzy Sieradzki
Basket: Durniat 3(1), Kępiński 14(2), Kukuła 2, Osiński 2, Gutowski 8(2), Matusiak 7(1), Nowicki 4, Dymalski 5. tr. Marcin Nowicki
Delecta – Dworek w Smólsku 51-90 (9-25,7-16,11-18,24-31)
Delecta: Koziorowicz 12(2), Mielcarek 7(2), Sieciński 2, Urbański 15, Pałucki 4, Zieliński 3, Raczyński 8. tr. Marcin Badyna
Dworek: Ziółkowski 2, Majchrzak 22(2), Borowski 21(3), Kobielski 15, Piątkowski 5, Lesiewicz 4, Zarobski 2, Kwiatkowski 19(2), tr. Tomasz Borowski
Igloo-Mark – Proteina Food 70-82 (12-21,20-17,10-22,28-22)
Igloo: Kowalski 4, Markiewicz 5, Rosiak 24(6), Lewandowski 7, Szepczyński 2, Saługa 13, Algierowicz 4, Rychlicki 11(3). Tr. Dariusz Kaczmarek
Proteina: Boblewski 34(4), Seklecki 13(1), Wieszczak 23(2), Kurlapski 2,Kletkiewicz 2, Kręcicki 2. tr. Hubert Hejman
LTP Lubanie – Toyota Team 58-70 (13-19,9-16,20-14,16-21)
LTP: Jaroszewski Michał 10, Jaroszewski Miłosz 8, Zieliński 2, Kłosowski 22, Sateja 4, Sztuczka 2, Kujawa 10. tr. Wojciech Kobielski
Toyota: Oziminki 26, Łowicki 4, Sochacki 2, Marciniak 2, Wiśniewski 15(3), Kępski 3, Kazanecki 12(1), Golon 6(2). Tr. Wojciech Pietrzak
Zawodnicy, którzy zdobyli najwięcej punktów po 11. kolejkach rozgrywek WLKA:1. Krawiec Mateusz – H1/PWSZ 253
2. Wiśniewski Mateusz – Tadex 230
3. Urbański Paweł – Delecta 214
4. Szlaskiewicz Łukasz – Olech 200
5. Majchrzak Bartłomiej – Dworek 195
6. Wieszczak Maciej – Proteina 189
7. Cichorski Sebastian – Folmex 181
8. Kwiatkowski Artur – Dworek 180
9. Korpalski Daniel – Folmex 166
10. Lewczyk Eryk – Folmex 162
Zawodnicy, którzy oddali największą ilość celnych rzutów za trzy punkty po 11 kolejkach WLKA:1. Rosiak Jakub – IglooMark 28
2. Lewczyk Eryk – Folmex 27
3. Krawiec Mateusz – H1 24
4. Wiśniewski Łukasz – Toyota 21
5. Wiśniewski Mateusz – Tadex 20
6. Sateja Maciej – LTP Lubanie 19
7. Golon Daniel – Toyota 18
8. Majchrzak Bartłomiej – Dworek 17
9. Kwiatkowski Artur – Dworek 15
10. Opoczyński Sebastian – Dworek 14
Rychlicki Jakub – IglooMark 14
Aktualna tabela Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej dostępna jest na stronie
www.wlka.pl