Podział punktów w Bydgoszczy

Juniorzy młodsi Lidera Anwis Włocławek w inaugurującym spotkaniu rozegranym w Bydgoszczy zremisowali z Zawiszą 1:1.

Jedyną bramkę dla Włocławian zdobył Tomasz Piernik. Mecz już od pierwszej minuty stał na bardzo wysokim poziomie. Bardzo szybka gra obydwu drużyn zapewniła dobre widowisko dla zgromadzonych kibiców. Pierwszą bramkę zdobyli piłkarze Zawiszy w 35’ minucie spotkania w zamieszaniu podbramkowym. W 65' minucie wyrównującą bramkę dla Lidera zdobył Tomasz Piernik. Ten sam zawodnik w 57’ minucie po uderzeniu Pawła Komorowskiego posłał futbolówkę do bramki po fatalnym błędzie bramkarza gospodarzy lecz sędzia uznał że zawodnik był na pozycji spalonej. Nasz zespół bardzo dobrze wytrzymał mecz kondycyjnie. Mecz mógłby być wygrany lecz bardzo dobre sytuacje nie zostały wykorzystane przez naszych piłkarzy – powiedział po meczu trener Jacek Zawidzki. Przypomnijmy ze w ubiegłej rundzie nasi piłkarze ulegli Zawiszy 2:0.

Zawisza Bydgoszcz – Lider/Anwis Włocławek 1-1 (1:0)

Tomasz Piernik

Lider/Anwis Włocławek: Kunicki, Małachowski, Pietrykowski, Szczęsny (55' Cieplak), Gracyk, Goc (32' Ostrowski), Komorowski, Burdyka (53' Garczewski), Manelski (41' Złowodzki), Klitkowski (41' Wojciechowski), Piernik