Włocłavia zremisowała z Unią Janikowo

W spotkaniu 16. kolejki IV ligi piłkarze Włocłavii Włocławek zremisowali na własnym terenie z Unią Janikowo 1:1. Jedyną bramkę dla włocławian strzelił Dawid Kwiatkowski.

Spotkanie lidera kujawsko-pomorskiej czwartej ligi z outsiderem tabeli na papierze zapowiadało się na spacerek i komplket punktów. Goście jednak od początku postawili twarde warunki gry i kilka minut po zmianie stron wyszli na prowadzenie. Włocławianie dwili się i troili, jednak piłka po ich strzałach nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. Dopiero w 76 minucie Dawid Kwiatkowski wytrównał stan meczu strzelając bramkę na wagę punktu.

W następnej kolejce podopoeczni trenera Mirosława Milewskiego podejmą u siebie Noteć Łabiszyn.

Włocłavia Włocławek - Unia Janikowo  1:1 (0:0)