Terminarz meczów drużyn Włocłavii
W rundzie wiosennej do ligowych rywalizacji przystąpi sześć zespołów Włocłavii. Przedstawiamy terminarze spotkań naszych zespołów, a także miejsca ich rozgrywania.
Czwartoligowcy rundę wiosenną rozpoczną w najbliższą sobotę wyjazdowym spotkaniem w Kruszwicy z tamtejszym Gopłem.
Seniorzy (Trener Mirosław Milewski - Stadion Klubowy)
23.03.2013 godz: 14:00 Włocłavia – Noteć Łabiszyn (Przełożony)
30.03.2013 godz: 12:00 Kujawianka Izbica Kuj. - Włocłavia (Przełożony)
06.04.2013 godz: 15:00 Włocłavia – Sparta Brodnica (Przełożony)
13.04.2013 godz: 15:00 Gopło Kruszwica - Włocłavia
20.04.2013 godz: 16:00 Włocłavia – flisak Złotoria
28.04.2013 godz: 11:00 Zawisza II Bydgoszcz - Włocłavia
01.05.2013 godz: 16:00 Włocłavia – Szubinianka Szubin
04.05.2013 godz: 16:00 Krajna Sępólno Krajeńskie - Włocłavia
11.05.2013 godz: 17:00 Włocłavia – Grom Osie
18.05.2013 godz: 16:00 Pomorzanin Toruń - Włocłavia
25.05.2013 godz: 17:00 Włocłavia – Unia Gniewkowo
30.05.2013 godz: 16:00 Start Warlubie - Włocłavia
02.06.2013 godz: 17:00 Włocłavia – Mień Lipno
08.06.2013 godz: 17:00 Polonia Bydgoszcz - Włocłavia
Juniorzy starsi (Trener Arkadiusz Wasilewski - Sztuczne boisko OSiR)
13.04.2013 godz: 10:00 Cuiavia Inowrocław - Włocłavia
21.04.2013 godz: 12:00 Włocłavia – Pomorzanin Toruń
28.04.2013 godz: 11:00 Kujawiak Kruszyn - Włocłavia
05.05.2013 godz: 12:00 Pałuczanka Żnin - Włocłavia
12.05.2013 godz: 12:00 Włocłavia – Polonia Bydgoszcz
19.05.2013 godz: 10:00 Włocłavia – Cuiavia Inowrocław
25/26.05.2013 godz: 00:00 Pomorzanin Toruń - Włocłavia
02.06.2013 godz: 16:00 Włocłavia – Kujawiak Kruszyn
09.06.2013 godz: 16:00 Włocłavia – Pałuczanka Żnin
15.06.2013 godz: 12:00 Polonia Bydgoszcz - Włocłavia
Trampkarze (Trener Bartosz Gralewski - Stadion Klubowy)
20.04.2013 godz: 11:00 Orleta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia
27/28.04.2013 godz: 00:00 Orzeł Służewo - Włocłavia
05.05.2013 godz: 10:00 Włocłavia – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski
11.05.2013 godz: 12:00 Zdrój Ciechocinek - Włocłavia
18.05.2013 godz: 10:00 Włocłavia – UKS SMS Włocławek
25/26.05.2013 godz: 00:00 Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia
01.06.2013 godz: 10:00 Włocłavia – Start Radziejów
Trampkarze II (Trener Łukasz Szczepkowski - Stadion Klubowy)
20/21.04.2013 godz: 16:00 UKS SMS II Włocławek – Włocłavia II
27.04.2013 godz: 11:00 GKS Baruchowo – Włocłavia II
04.05.2013 godz: 10:00 Włocłavia II – Wisła Dobrzyń
11.05.2013 godz: 14:00 Tłuchowia Tłuchowo – Włocłavia II
17.05.2013 godz: 17:00 Włocłavia II – Victoria Smólnik
25/26.05.2013 godz: 00:00 Grot Kowalki – Włocłavia II
Młodzicy (trener Konrad Ratajczyk, Łukasz Rutkowski Kierownik Radosław Wuciński - Stadion Klubowy)
20.04.2013 godz: 11:00 Start Stawki - Włocłavia
27/28.04.2013 godz: 00:00 Orzeł Służewo - Włocłavia
05.05.2013 godz: 12:00 Włocłavia – UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski
11.05.2013 godz: 13:45 Zdrój Ciechocinek - Włocłavia
18.05.2013 godz: 12:00 Włocłavia – UKS SMS Włocławek
25/26.05.2013 godz: 00:00 Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia
01.06.2013 godz: 12:00 Włocłavia – Start Radziejów
Orlik (Trener Marcin Piotrowski, Jakub Feter - Orlik przy Zespole Szkół Budowlanych)
23.04.2013 godz: 16:00 Włocłavia – Viking Aleksandrów Kujawski
20/21.04.2013 godz: 00:00 UKS MOSiR Lipno - Włocłavia
27.04.2013 godz: 11:00 Włocłavia – Zdrój Ciechocinek
04/05.05.2013 godz: 00:00 UKS SMS II Włocławek - Włocłavia
11.05.2013 godz: 11:00 Włocłavia – GKS Baruchowo
18.05.2013 godz: 10:00 Jedynka AK Włocławek - Włocłavia
25.05.2013 godz: 11:00 Włocłavia – Dwunastka Włocławek
01.06.2013 godz: 11:00 Włocłavia – UKS SMS Włocławek Źródło: wloclavia.futbolowo.pl