Pływacy "Jaques'a" znowu na podium

W sobotę podopieczni Leszka Kubickiego i Aleksandry Nawlickiej wystartowali w Zawodach Pływackich "Nadzieje Olimpijskie"w Brodnicy oraz w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich "Od Młodzika do Olimpijczyka" w Warszawie.

W obydwu  zawodach zawodnicy Włocławskiego Klubu Nurkowego Jacques zdobyli łącznie 10 złotych, 4 srebrne oraz 3 brązowe medale.

Najlepszą zawodniczką zawodów w Brodnicy została Eliza Borowska w kategorii dziewcząt 10 letnich,  która zdobyła dwa złote medale na 100m stylem dowolnym i 100m stylem klasycznym. Po dwa złote medale przywiozły również Natalia Wojciechowska w startująca w kategorii 8 lat i młodsi na 50m stylem klasycznym i 50m stylem motylkowym i Alicja Zaborowska startująca w kategorii 11 lat na 50m stylem motylkowym i 100m stylem motylkowym.

W Warszawie zawody rozgrywane były na 50 metrowej pływalni. W zawodach wystartowali Nowakowski Wojciech który zdobył również dwa złote medale na 50m stylem motylkowym, 200m stylem zmiennym
oraz Barczykowski Wojciech który zdobył brązowy medal na 100m stylem klasycznym.