Wyniki pierwszej kolejki WLKA
";
W weekend na parkiecie hali OSiR rozegrano pierwsze spotkania inauguracyjnej kolejki XII edycji Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej.
Wyniki pierwszej kolejki WLKA
Sobota 18.10.2014r.
KS Groneko – Groneko 64-52 (8-11,20-10,17-18,19-13)
KS: Borowski 4, Saługa 14, Pawlak 13(2), Lesiewicz 13(1), Safandowski 9, Kożan P. 11, tr. Tomasz Borowski
Groneko: Zawadzki 8, Jędrzejewski 18(2), Zieliński 2, Pawlata 2, Stojak 11, Żbikowski 11. tr Marian Woźniak
AutoserwisP2/WSHE – AZS/PWSZ 70-49 (11-15,12-4,21-12,26-18)
Auto: Skowroński 10, Szperling 5(1), Jętczak 15(2), Gawlak 3(1), Lewandowski 6(2), Nowak 4, Wieszczak 8(2), Kowalczyk 10, Ochocki 5, Frontczak 4. tr. Michał Zięty
AZS: Wiśniewski 13(3), Kępski 5, Brzeziński 16, Pietrzak 2, Ozimiński 13(1). Tr. Wojciech Pietrzak
Extra Punkt Meblowy/Riverside Hotel – BHP Ekspert 51-76 (8-14,22-9,6-24,15-29)
Extra Punkt Meblowy/Riverside Hotel: Agatowski 2, Badyna 6(2), Brzozowski 15(1), Lewandowski P I 5, Mendzelewski 8, Siemianowski 6, Kuliński 5, Lewandowski P II 4. tr Marcin Badyna
BHP Ekspert: Królikowski 5, Daroszewski 3, Lewandowski 24, Pawliczak 2, Świech 36(2), Kucharski 2 T. tr. Wawrzyniec Królikowski
T – przewinienie techniczne
Wloclawek.info.pl – Piast Bądkowo 82-42 (17-11,19-10,22-17,24-4)
Wloclawek.info.pl: Seklecki 3(1), Kręcicki 2, Majchrzak Ł. 8(2), Sołtysiak 18, Spryszyński 8, Majchrzak B. 13(1), Krawiec 30(6). Tr. Dariusz Franczyk, Bartłomiej Radzikowski
Piast Bądkowo: Kotowski M. 4, Marciniak 4, Kapeliński 4, Świercz 8(2), Hejman 20(1), Mendel 2. tr. Piotr Marciniak
TKM – Maspol 56-70 (6-13,14-19,26-13,10-25)
TKM: Zboiński 5(1), Kłódkowski 8(1), Ćwikliński 6(1), Matusiak 10(1), Cieślewicz 13, Nowakowski 8, Chabasiński 1, Frontczak 5(1). Roman Konopczyński
Maspol: Kłosowski 7, Piekarski 21, Belter 8, Brzostowicz 3(1), Kujawa 14, Twarowski 2, Witwicki 15(1). Tr. Wojciech Kobielski
Niedziela 19.10.2014r.
Fabryka Fajansu – Ekoryniec Pompy Ciepła 57-50 (18-6,9-15,14-14,16-15)
Fabryka: Okoński 3(1), Osiński 11(2), Lebiedziński 16(3), Ciesielski 3(10, Mossakowski 9, Gontarski 2, Moskal 4, Kowalczyk 4, Gontarski 3, Piątkowski 2. tr. Jacek Haśkiewicz
Ekoryniec: Więckiewicz 2, Kwiatkowski 3(1), Zakrzewski 5, Borowicz 4, Czekalski 2, Gawrysiak 2, Dybalski 6, Podgórski 6, Wasielewski 20. tr Łukasz Szląskiewicz
Socjal Banking Team – Selenka/DGS 44-37 (10-8,14-7,6-12,14-10)
Social Banking: Gołembiowski 6, Kauwa 3, Prokopiak 4, Miklaszewski 11, Nencki 9(1), Grzybek B.9(1), Grzybek M. 2. tr Mariusz Kryska
Selenka/DGS: Skowroński 3, Chrupek 9, Szałański 2, Węgrzynowski 2, Łukowski 7(1), Paradowski 14(2), tr. Łukasz Paradowski
ZB Jan Góreczny – Remspaw 38-70 (16-15,11-14,4-24,7-17)
ZB: Jaroszewski Michał 4,Celmer 4, Chabasiński 4(1)T, Chrząszcz 14(2), Jaroszewski Miłosz 2, Jaroszewski Marcin 6, Nuszczyński 4. tr. Michał Jaroszewski
Remspaw: Cichorski 19, Koprowski 2, Wojtkowski 14(4), Korpalski16, Hybiński 12, Markiewicz 5(1), Biegalski 2. tr. Daniel Korpalski
T – przewinienie techniczne
Basket Rypin – UKS Feniks/Hostel Delfin 92-33 (25-6,29-5,12-6,26-16)
Rypin: Furman 8, Kulikowski 18, Zaleśkiewicz 14, Bartoszyński 19, Żuchowski 21(2), Cichacki 12. tr. Paweł Cichacki
Feniks: Ziółkowski Ł. 2, szubski 2, Baranowski 2, Grzebiński 8, Dębowski M. 4, Nowakowski P. 3, Kowalski 5, Nowakowski K. 7(1), tr. Robert Walczak
Delecta - Garage Hotel 49-75 (10-17,11-19,11-15,17-24)
Delecta: Sołomonow 10, Koziorowicz 8(1), Słomczewski 8, Siecinski 2, Urbański 5, Pałucki 3, Błaszczyk 2, Świeciak 11(1).tr. Krzysztof Czarnecki
Garage: Cykowski 14(2), Karczewski 3(1), Czajkowski 4, Janczura E. 6(2), Marciniec 6, Bartoszyński 6(2), Biliński 4, Janczura Ł. 16, Stachera 16(3). tr. Maciej Chodorowski