18 medali KP Delfin Włocławek

W rozegranych w Brodnicy Andrzejkowych Zawodach Pływackich reprezentanci KP Delfin Włocławek zdobyli aż 18 medali.

Złote medale wywalczyli Joanna Cupryś na 50m stylem grzbietowym (37,91), Joanna Urbańska na 50m stylem klasycznym (43,73) i Adam Kodymowski na 50m stylem dowolnym (32,35). Na podium stanęli również: Barbara Urban - brązowy medal na 100m stylem klasycznym (1:41,14), Dominika Matusiak srebnry medal na 50m grzbietem (39,52) i Michał Misiak na 50m stylem klasycznym (47,73) i na 50m grzbietowym srebrny medal (39,00)

2 złote medale zdobył Kacper Chwojka, który wygrał na dystansie 50m stylem dowolnym i motylkiem (35,37) i (46,97). Złoto wywalczył na 100m stylem grzbietowym Bartosz Groszewski (1:18,49), Mateusz Szymański wywalczył brązowy medal na 100m stylem dowolnym (1:14,40). Bardzo dobrze spisali się: Bartek Groszewski (srebro 36,60) i Konrad Ruciński (złoty 37,07) zdobywając po 2 medale złoty i srebrny na dystansie 100m stylem grzbietowym i 50m stylem motylkowym.