Siatkarki WTS idą jak burza. To już trzecie zwycięstwo z rzędu

W trzeciej kolejce drugoligowych zmagań kobiet drużyna Włocławskiego Towarzystwa Siatkówki wygrała w Hali Mistrzów z Volley Płock 3:1. Podopieczne trenera Marka Zacharka z kompletem punktów awansowały na pozycję wicelidera tabeli.

Mecz rozpoczął się źle dla włocławianek. W pierwszym secie w grze naszej drużyny było dużo chaosu, przez co rywalki wyraźnie odskoczyły i przegraliśmy seta do dwudziestu. W przerwie musiało paść dużo gorzkich słów z ust trenera Zacharka, bo siatkarki zaczęły grać dużo lepiej. Drugi set wygraliśmy 25:17. W trzecim było trochę nerwów, ale udało się wygrać 26:24. Natomiast 4 set, to była dominacja zawodniczek WKS KDBS Bank Włocławek. Dziewczyny nie dały cienia szans rywalkom i wygrały 25:11.