WTS KDBS Bank Włocławek – E. Leclerc Orzeł Elbląg 1:3

W piętnastej kolejce rozgrywek o mistrzostwo II ligi siatkarki WTS KDBS Bank Włocławek przegrały u siebie z Orłem Elbląg 1:3. Mimo porażki na dwie kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej "Wuteeski" zajmują premiowane awansem do fazy play-off czwarte miejsce w tabeli grupy III.

Pierwszy set włocławianki przegrały do osiemnastu, w drugim do połowy była wyrównana walka, po czym włocławianki odskoczyły i wypracowały przewagę, której już nie wypuściły z rąk. Trzecia odsłona była bardzo szybka - goście wygrali do siedemnastu. Czwartego seta najbardziej szkoda. Nasza drużyna była o krok od wygrania, dziewczyny jednak nie wykorzystały piłki setowej i to się zemściło, przegrały 24:26 i cały mecz 1:3.

WTS KDBS Bank Włocławek – E. Leclerc Orzeł Elbląg 1:3 (18:25, 25:17, 17:25, 24:26)