WKB Start Włocławek najlepszy w Mistrzostwach Okręgu

Świetnie spisali się pięściarze WKB Start Włocławek podczas zakończonych wczoraj Mistrzostw Okręgu w Grudziądzu. Zawodnicy ze stolicy Kujaw trzynaście razy stawali na podium i w klasyfikacji klubowej zapewnili "Startowi" pierwsze miejsce.

Oprócz medali i dyplomów włocławianie zostali wyróżnieni także w inny sposób. Starcie finałowe pomiędzy Adrianem Spoździałem a Stanisławem Skorpuskim została wybrana najładniejszą walką finałową juniorów, a pojedynek pomiędzy Wiktorią Chorążak a Kingą Grabowską został wybrany najlepszą walką finałową kobiet.

Wyniki zawodników "Startu":
Juniorki:

Waga 57 kg - Wiktoria Chorążak wygrała z zawodniczką z Chełmży zajmując 1. miejsce
Waga 69 kg - Karolina Lewandowska wygrała z zawodniczkami z Torunia i Świecia zajmując 1. miejsce
Waga 75 kg - Daria Rogórz 1. miejsce
Waga 81+kg - Weronika Flaszak 1. miejsce

Juniorzy:
Waga 49 kg - Krystian Kolanowski uległ zawodnikowi Zawiszy Bydgoszcz w finale - 2. miejsce
Waga 64kg - Adrian Spoździał wygrał z zawodnikami Chełmży oraz Championa Włocławek - 1. miejsce
Waga 75 kg - Konrad Winny wygrał z zawodnikami Chełmży oraz Ciechocinka i zajął 1. miejsce
Waga 81 kg - Michał Karłowski uległ zawodnikowi Chełmży - 3. miejsce
Waga 81 kg - Łukasz Paśniewski wygrał z zawodnikiem Chełmży - 1. miejsce
Waga 91 kg - Adrian Ślędak wygrał z zawodnikiem Inowrocławia oraz Pomorzanina Toruń 1. miejsce

Młodzieżowcy:
Waga 75 kg - Radosław Szablewski 1. miejsce
Waga 91kg - Kamil Ślędak wygrał z zawodnikiem Pomorzanina Toruń, lecz w finale uległ zawodnikowi Ciechocinka i zajął 2. miejsce

Kadeci:
Waga 57 kg - Mateusz Rożek uległ zawodnikowi Gladiator Brodnica i zajął 3. miejsce