Wyniki rozegranych spotkań Włocławskiej Ligi Koszykówki

W miniony weekend rozegrane zostały kolejne spotkania w ramach Włocławskiej Ligii Koszykówki Amatorskiej. Pierwsze miejsce po rozegranych kolejkach zajmują drużyny wloclawek.info.pl (pierwsza liga) i Promot Centrum Komputerowe (druga liga).


Ekoryniec – Chemikor 57-72 (10-15,14-15,11-21,10-21)
Ekoryniec:
Witwicki 15(1), Przybyłowski 4, Wielicki 9(1), Różanowski 8, Mosakowski 2, Wasik 3(1), Różanowski M. 5(1), Stojak 11(1). Tr.Ł. Szlaskiewicz
Chemikor: Kauwa 10, Grzybek B. 12(2), Miklaszewski 21, Nencki 2, Pilarski 2, Spryszyński 9, Waliszewski 15(1), Sporny 1. Tr M. Kryska

Mega Print – Groneko  42-58 (10-14,14-19,15-9,3-16)
Mega:
Szarpak 6, Durma 10, Hybiński 13(3), Kruszka 7(1), Sarnowski 6(1). Tr. J. Lewandowski
Groneko: Miśkiewicz 8(2), Wójcik 11, Pawlata 10, Żbikowski 8, Kowalczyk 6, Maciejewski 5(1), Kuliński 8, Karpiński 2. Tr. P. Pawlata

Promot Centrum Komputerowe – End Corr  66-51 (20-11,12-16,20-13,14-11)
Promot:
Stawicki 7(1), Grzędzicki 3, Kijewski 23, Malendowicz 5(1), Bartoszynski 2, Grzegorzewski S. 8, Nowakowski 18(1). Tr. S. Grzegorzewski
End: Zakrzewski 5(1), Dagga 18, Skowroński 12(2), Krzywiec 3, Szałański 13. Tr. W. Królikowski

Open Partner/Autoserwis P2 – BHP Ekspert  58-56  (17-17,13-12,20-16,8-11)
Open:
Skowroński 11(1), Gawlak 10(2), Nowak 3(1), Zięty 8, Kowalczyk 7, Ochocki 7, Zych 12(2). Tr. M. Skowroński
BHP: Świech 7, Frontczak 16(1), Lewandowski 7, Borowski 7(2), Wojciechowski 2, Kłódkowski 8(1), Szlaskiewicz 6(2), Ręgocki 3. Tr. W.Królikowski

Sangaz –Flormet   55-71(21-13,13-20,5-20,16-18)
Sangaz:
Więckiewicz 8(2), Czajkowski Ł.9(3), Czajkowski M. 2, Franczyk 2, Hołda 6(1), Jaroszewski 2, Mirolewicz 18(4), Jędrzejewski 8. J. Jaroszewski
Flormet: Janczura Ł. 4, Janczura E. 22(3), Kowalski 3(1), Biliński 4(1), Pawlak 9, Stachera 19(4), Kowalewski 10. Tr. M. Chodorowski

Saniko – Selenka/DGS   56-84  915-19,5-17,9-16,27-32)
Saniko:
Mularski 19(5), Charzewski 8(2), Przyjałkowski 4, Łochocki2, Wysiński 6, Krygier 17(2). Tr. M. Ślipko
Selenka: Deskiewicz 12, Nowakowski 3, Zboiński 21(2), Rosiak 2, Tucholski 5(1), Łukowski 1, Zandarski 7(2), Jaroszewski 6, Wiśniewski 9(3), Rosiak K. 13, Waszak 5. Tr.Ł Paradowski

AZS/PWSZ – wloclawek.info.pl  38-76 (14-23,8-19,7-15,9-19)
AZS:
Rybka 2, Brzeziński 5, Wiśniewski 20(3), Kujawski 3(1), Pietrzak 2, Podgórski 6. Tr. W. Pietrzak
wloclawek.info.pl: Majchrzak 13(1), Pawłowski 18(2), Cichorski 17(2), Korpalski 12, Ręgocki 14(3), Bierzgalski 2. Tr.B. Rędzkowski

Green Team – Maspol D&R  51-64  914-17,9-18,12-12,16-17)
Green:
Majer 13,Rypiński 2, Miziołek 11, Baranowski 17(2), Pińkowski 3(1), Urlich 5(1). Tr. B. Perlikowski
Maspol: Brzostowicz 1, Kłosowski 18, Witwicki 13(1), Trymerski 5(1), Markiewicz 5(1), Kujawa 8, Niedzielski 4, Witkowski 10. Tr. Nie wpisano

I liga
Flormet  - AZS/PWSZ  62-64
wloclawek.info.pl  - Open Prtner/Autoserwis P2  51-49
BHP Ekspert  - Delecta  94-46
Sangaz – pauza

Tabela
1. wloclawek.info.pl                         2   4   127-87
2. BHP Ekspert                                2   3   150-104
3. Flormet                                        2   3   133-109
4. Open Partner Autoserwis P2       2   3   107-107
5. AZS/PWSZ                                   2    3  102-138
6. Sangaz                                         1    2    55-71
7. Delecta                                        1    1    46-94

II  liga
Chemikor – Green Team  60-48
End Corr – Saniko  72-49
UKS Feniks – Piast Bądkowo   43-60
Promot C.K. – Ekoryniec  75-63
Maspol D&R – Mega Print  75-54
Groneko – Selenka/DGS  46-54
Piast Bądkowo- Promot C.K  47-62 (z 2kol)
Chemikor – UKS Feniks  62-49 (z 5kol)

Tabela
1. Promot Centrum Komputerowe     3   6   203-161
2. Chemikor                                          3   6   194-154
3. Selenka/DGS                                    2   4   138-102
4. Maspol                                              2   4   139-105
5. End Corr                                            2   3   138-120
6. Groneko                                            2   3     104-96
7. Piast Bądkowo                                 2   3   107-105
8. Green Team                                     2   2     99-124
9. Ekoryniec                                          2   2   120-147
10. UKS Feniks                                      2   2     92-122
11. Mega Print                                        2   2     96-133
12. Saniko                                             2   2   105-156


Terminarz meczów WLKA które zostaną rozegrane 03.12.2017
Godz.  9.00  Maspol – Ekoryniec
          10.25  Groneko – Green Team
          11.50  Selenka/DGS – Mega Print
          13.15  BHP Ekspert – AZS/PWSZ
          14.40  Chemikor- Piast Bądkowo
          16.05  Delecta – Open Partner/AutoserwisP2
          17.30  UKS Feniks – Saniko
          18.55  wloclawek.info.pl – Sangaz

Ostatnie mecze mogą się rozpoczynać kilka minut wcześniej w przypadku zaoszczędzenia czasu
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Kukucki ponownie zostanie przewodniczącym radnych?

Radni klubu SLD złożyli wniosek o zwołanie nadzwyczajnej sesji, podczas której..

Prezydent miasta będzie miał dodatkową pracę

Marek Wojtkowski, po godzinach pracy w ratuszu, będzie wykładowcą w Państwowej..

Działacze PiS chcą odwołać przewodniczącego radnych

Lokalni działacze klubu PiS złożyli wniosek o odwołanie z funkcji przewodniczącego..

Działacze PiS krytykują ostatnie zmiany kadrowe

W ostatnich dniach nastąpiły zmiany kadrowe w ratuszu i dwóch spółkach miejskich...

Poseł Łukasz Zbonikowski sprawcą kolizji drogowej

Poseł jechał ciągnikiem z nieoświetlonym agregatem uprawowym. Został ukarany..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..