WLKA: Wyniki pierwszych meczów XVI edycji

W miniony weekend odbyła się pierwsza kolejka XVI edycji Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej. Mecze były rozgrywane w małej Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Liderem po pierwszej rundzie jest drużyna Maspol D&R, która w spotkaniu zdobyła 111pkt.


Wyniki poszczególnych spotkań:
WPK/Saniko – Maspol D&R  51-111 (9-24,18-18,9-24,15-45)
Saniko: Mularski 20(2), Gadziomski (1), Wysiński 9(1), Szymański 4, Dybalski Ł. 6(1), Dybalski K. 1, Wawrzeńczak 5. Tr. Maciej Szymański
Maspol: Witwicki S. 36(4), Witwicki J. 2, Witkowski M. 3(1), Syska 6, Kłosowski 10(1), Jaroszewski 17, Trymerski 4, Markiewicz 3, Kujawa 16, Biliński 4, Witkowski K. 10. Tr. Bartłomiej Kujawa

Mega Print – DGS/Selenka  90-51  (27-16,21-6,24-8,18-21)
Mega:
Sobczak 12, Gontarek 30(3), Jankowski 2, Durma 14, Zakrzewski 7(1), Kruszka 6(1), Walk 3, Ciesielski 9, Szarpak 7. Tr. Jacek Lewandowski
DGS: Zboiński 21(2), Łukowski 19, Dolata 4, Michalski 5, Waszak 2. Tr. Łukasz Paradowski

Anwil Team – Piast Bądkowo  60-89  (14-17,16-30,16-16,14-26)
Anwil:
Świeciak 11(1), Raszkiewicz 4, Lisiecki T. 4, Krysztoforski 10(1), Lisiecki M. 6, Piotrowski 5(1), Koziorowicz 14(1), Kujawski 6(2), Łukasz Szląskiewicz
Piast: Pogodziński 1, Marciniak 27, Kapeliński 3, Danielak D. 13, Kotowski P. 13, Rosiak 32. Tr. Piotr Marciniak

Green Team – Ekoryniec 64-73 (17-12,12-16,14-23,21-22)
Green:
Wojciechowski 11(3), Mejer 12(2), Baranowski 8(1), Pawlak 2, Bińkowski 2, Miziołek 22(2), Czajka 5(1), tr. Oskar Kauwa
Ekoryniec: Kłódkowski 2, Różanowski 19 M.(1), Szepczyński 21, Stojak 9, Różanowski J. 5(1), Szląskiewicz 8, Wąsik 2, Łydka 7. Tr. Łukasz Szląskiewicz

UKS Feniks – Promot  67-96 (9-23,22-25,6-29,30-19)
Feniks:
Nowakowski K. 10(2), Skotnicki 5, Matusiak 16(3), Ziółkowski 5(1), Dagga 6, Nowakowski P. 10(1), Kijak 4, Chruściel 2, tr. R.Walczak/B. Rojewski
Promot: Grzregorzewski K. 2, Grzedzicki 11, Kijewski 5, Bartoszynski 13(1), Grzegorzewski S. 6, Nejman 8, Kowalewski 11, Nowakowski 29(1), Michalak 11. Tr. S. Grzegorzewski

BEMO – Chemikor  43-93  (7-21,6-26,14-25,16-20)
Bemo:
Politowski 4, Chojnacki 9, Makowski 2, Stroisz 2, Podralski 8, Przybyszewski M. 1. Jankowski K. 4, Szprengel 13. Tr. G.Wudecki/D.Kliński
Chemikor: Kauwa 5, Grzybek B. 21(1), Pilarski 4, Sprzyszynski 15, Grzybek M.2, Waliszewski 20, Gawłowski 17. Tr. M. Kryska

Basket Gostynin – Delecta  72 - 78 (13-26,11-10,26-18,22-24)
Gostynin:
Seweryniak 2, Walczak 20(2), Jaworski 15(1), Malec 3(1), Kula 2, Sommerfeld 6, Pokropiński 19. Tr. K. Jaworski
Delecta: Błaszczyk 5, Tucholski 12(1), Urbański 30, Pałucki 3, Frontczak D. 16, Chojnacki 12. Tr. K.Czarnecki

Open Parnter/AutoserwisP2 – Sangaz/PartyWlo.pl  75-53 (20-10,16-16,18-8,21-19)
Open:
Skowronski 10, Jętczak 2, Gawlak 18(3), Kwiatkowski 10(1), Nowak 2, Kowalczyk 7, Świech 11, Ochocki 4, Kucharski 6, Zych 5(1). Tr. M. Skowronski
Sangaz: Więckiewicz 3(1), Czajkowski Ł. 3(1), Kręcicki 9(3), Ręgocki 6, Ciesielski 9, Mirolewicz 11(1), Jędrzejewski 12(1). Tr. J. Jaroszewski

wloclawek.info.pl – AZS/PWSZ 65-57 (21-12,12-5,15-25,17-15)
info:
Seklecki 3(1), Majchrzak 7, Pawłowski 11, Cichorski 12, Korpalski 3, Pawlak 4, Ręgocki 7(1), Safandowski 12(1), Guziewicz 6. Tr. B. Rędzikowski
AZS: Jaroszewski P. 10, Wiśniewski 18(3), Sochacki 2, Szpadzinski 5(1), Ochmanski 11(1), Pietrzak 2, Ozimiński 9. Tr. W.Pietrzak

Tabela po rozegranej 1. kolejce:
Lp
 Nazwa Drużyny
Ilość meczów
 Punkty
 Bilans punkowy
1.
Maspol D&R1
2
111-51
2.
Chemikor1
2
93-43
3.
Mega Print1
2
90-51
4.
Piast Bądkowo1
2
89-60
5.
Promot1
2
96-67
6.
Open Partner/AutoserwisP21
2
75-53
7.
Green Team1
2
73-64
8.
wloclawek.info.pl1
2
65-57
9.
Delecta 1
2
78-72
10.
Basket Gostynin1
1
72-78
11.
AZS/PWSZ1
1
57-65
12.
Ekoryniec1
1
64-73
13.
Sangaz/PartyWlo.pl 1
1
53-75
14.
UKS Feniks1
1
67-96
15.
Anwil Team1
1
60-89
16.
DGS/Selenka1
1
51-90
17.
Bemo Ag. Nieruchomości1
1
43-93
18.
WKP/Saniko1
1
51-111
19.
Groneko-
-
-

\
Terminarz kol II
Sobota 27.10.2018
Godz. 15.00 Groneko – Maspol D&R
          16.20 Anwil Team -  Delecta
          17.40 Green Team –Piast Bądkowo
          19.00 UKS Feniks – Chemikor
Niedziela 28.10.2018
Godz.  8.30 Bemo –AZS/PWSZ
           9.50 Mega Print – Ekoryniec
         11.10 Basket Gostynin – Sangaz/PartyWlo.pl
         12.30 wloclawek.info.pl – Open Partner/AutoserwisP2
         13.50 WPK/Saniko – Promot
1 komentarz

gość-36664

Jest błąd w tabeli. Ekoryniec pomylony z Green Team

0 0
ID:79514


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Kukucki i Wojtkowski chcą tworzyć lepszy Włocławek

Krzysztof Kukucki oraz ubiegający się o reelekcję prezydent Włocławka zorganizowali..

KWW Postaw na Włocławek oficjalnie zakończył kampanię

Komitet Wyborczy Wyborców Postaw na Włocławek zorganizował dzisiaj ostatnią..

Krzysztof Kukucki liderem sondażu wyborczego IBRiS

Przed pierwszą turą wyborów na fotel prezydenta miasta Włocławka wg przeprowadzonego..

Lewica proponuje nową formę Budżetu Obywatelskiego

Przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej zorganizowali w środę konferencję..

Krzysztof Kukucki mówi stop wyzyskowi w naszym mieście

Kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej Krzysztof Kukucki zorganizował we wtorek briefing..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..