Włocławianie wyjeżdżają na 45 Rajd Barbórki

Do rywalizacji w 45 Rajdzie Barbórki zgłosili się zawodnicy, na co dzień rywalizujący w RSMP, GSMP, WSMP itd. Wśród nich nie zabraknie pary Ariel Piotrkowski i Anna Wódkiewicz. Wypowiedzi załogi przed rajdem:

Anna Wódkiewicz - pilot: Start w "Barbórce" będzie naszym drugim wspólnym rajdem, pierwszym był rozgrywany kilka tygodni temu Rajd Kormoran, który to pojechaliśmy dla treningu i sprawdzenia się wspólnie w rajdowych warunkach. Nasz debiut wypadł bardzo pomyślnie, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Barbórka warszawska to tak naprawdę wielkie święto motorsportu w Polsce, podczas tej imprezy możemy podziękować wszystkim sponsorom za możliwość startów w sezonie oraz kibicom za gorący doping w czasie rywalizacji na odcinkach specjalnych. Tylko nieliczni będą mogli pokazać się na słynnej "Karowej", z naszej strony postaramy się zrobić wszystko, aby być w gronie szczęśliwców, którzy zaprezentują się właśnie na tym odcinku.
W dwóch ostatnich edycjach "Barbórki" Ariel robił wynik, który pozwalał rywalizować na "Karowej", mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie. W Rajdzie wystartujemy w klasie "2" Citroenem C2R2, na odcinkach rywalizować będzie 6 takich rajdówek, co prognozuje ciekawe zmagania od startu do samej mety. Możemy obiecać, że zrobimy wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony, przy czym nie zapomnimy również o kibicach. Nasze przyszłoroczne starty to na pewno pełny cykl Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w Citroen C2R2 Team`s Challenge, wybrane rundy Pucharu PZM, niewykluczone, że pojawimy się również na trasach Czech i Słowacji. Trzymajcie kciuku i liczymy na gorący doping w Warszawie.

Ariel Piotrowski - kierowca: Rajd Barbórki jest naszym ostatnim startem w tym roku i mam nadzieje, że wszystko ułoży się po naszej myśli. W tym rajdzie startowałem już dwa razy, rok temu osiągnąłem bardzo dobre drugie miejsce w swojej klasie, dlatego głównym naszym celem i pewnie wszystkich zawodników startujących w tym rajdzie jest zakwalifikowanie się na kryterium asów ulice Karową. Patrząc na listę zgłoszeń nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ w naszej klasie zgłosiło się aż 16 zawodników w tym 6 bliźniaczych citroenów C2R2.
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Aleksander Kwaśniewski poparł kandydaturę Janusza Zemke

Wczoraj w zrewitalizowanym parku na Słodowie odbyło się spotkanie z byłym prezydentem..

PiS zachęca do udziału w nadchodzących wyborach do PE

26 maja będziemy mogli wybrać swoich przedstawicieli do europarlamentu. W..

Wystartowała kujawsko-pomorska kampania profrekwencyjna

Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko..

Europoseł Janusz Zemke - „Unia Europejska jest tutaj "

Z Januszem Zemke, posłem do Parlamentu Europejskiego z województwa..

Katarzyna Zarębska kandydatką do Europarlamentu

W sobotę PO podała listę swoich kandydatów do zbliżających się wyborów..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..