V Otwarty Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży
Włocławski Klub Karate Kyokushin oraz Ognisko TKKF „Horyzont” zorganizowały w sobote w hali OSiR V Otwarty Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży.
W Turnieju wzięło udział 93 zawodników z 11 ośrodków: Bydgoszcz, Grodzisk Wlkp., Inowrocław, Lipno, Lubanie, Malbork, Płock, Solec Kuj., Chojnice, Gubin, Włocławek.
Oto wyniki:
KATA:
Dziewczęta do 9 lat
1 Kuls Aleksandra Inowrocław
2 Sopolińska Katarzyna Inowrocław
3 Zielińska Weronika Lipno
4 Sompolińska Weronika Inowrocław
5 Chołuj Paulina Solec Kuj.
Dziewczęta 10-11 lat (97-96)
1 Wiemman Martyna Solec Kuj.
2 Avetisyan Róża Lipno
3 Stolarczyk Olga Solec Kuj.
4 Bojakowska Agnieszka Solec Kuj.
5 Rybczyńska Karolina Lipno
Chłopcy do 9 lat
1 Patyk Mateusz Inowrocław
2 Czapran Mikołaj Bydgoszcz
3 Domanowski Franciszek Solec Kuj.
4 Zieliński Wiktor Inowrocław
5 Spiczonek Karol Solec Kuj.
Chłopcy 10-11 lat (97-96)
1 Siemianowski Kacper Solec Kuj.
2 Bieńkowski Daniel Solec Kuj.
3 Kriukow Siergiej Bydgoszcz
4 Świątek Wojciech Bydgoszcz
5 Muszałowski Rafał Lipno
Kadeci 12-13 lat, (95-94)
1 Rygielska Luiza Lipno
2 Litwiniec Aleksander Lipno
3 Wiemman Norbert Solec Kuj.
4 Kęska Kacper Solec Kuj.
5 Matela Michał Bydgoszcz
Młodziczki i Młodzicy 14-15 lat (93-92)
1 Dybał Aleksandra Solec Kuj.
2 Tylicki Michał Solec Kuj.
3 Dziewanowski Konrad Bydgoszcz
4 Perlikowska Paulina Inowrocław
5 Mielżyński Rafał Gubin
Juniorki i juniorzy
1 Elszyn Paweł Solec Kuj.
2 Kondra Marcin Malbork
3 Czop Emila Malbork
4 Łukomski Feliks Włocławek
5 Paszkiewicz Mateusz Płock
Najlepsza drużyna w kata:
1 Solec Kujawski
2 Inowrocław
3 Lipno
KUMITE
Młodzicy 14-15 lat, do 55 kg
1 Mazurkiewicz Oskar Włocławek
2 Dziewanowski Konrad Bydgoszcz
3 Mielżyński Rafał Gubin
3 Świtalski Marek Włocławek
Młodzicy 14-15 lat, +55 kg
1 Tylicki Michał Solec Kuj.
2 Krysztofiak Kamil Płock
3 Szczęsny Rafał Włocławek
3 Konstantynowicz Przemysław Bydgoszcz
Juniorzy młodsi 16-17, do 65kg
1 Elszyn Paweł Solec Kuj.
2 Łukomski Feliks Włocławek
3 Gratkiewicz Tomasz Malbork
3 Dziurdziewicz Błażej Gubin
Juniorzy młodsi 16-17, +65kg
1 Kondra Marcin Malbork
2 Piekart Jakub Malbork
3 Tran Dinh Paweł Chojnice
3 Piekart Piotr Malbork
Młodziczki OPEN
1 Perlikowska Paulina Inowrocław
2 Jarocka Aleksandra Bydgoszcz
3 Białkowska Sandra Płock
3 Błaszczyk Daria Inowrocław
Juniorki młodsze OPEN
1 Sierodzka Sandra Włocławek
2 Matysiak Alicja Grodzisk Wlkp.
3 Czop Emila Malbork
3 Bartkowiak Małgorzata Inowrocław
Juniorzy + seniorzy, OPEN
1 Posiewka Daniel Płock
2 Grzegdala Piotr Inowrocław
3 Sobiecki Przemysław Lipno
3 Kaczmarek Paweł Inowrocław
Walki reżyserowane
1 Rafał Mielżyński Malbork
1 Błażej Dziurdziewicz Malbork
2 Maciej Dziurdziewicz Malbork
2 Mateusz Nycz Malbork
Najlepsza drużyna w kumite:
1 Włocławek
2 Solec Kujawski
3 Inowrocław, Malbork
Najlepszy zawodnik turnieju: Paweł Elszyn
Najlepsza zawodniczka turnieju : Emilia Czop
Sędziowie:
Sędzia główny: Krzysztof Dubiel 3 DAN, Gubin
Gorczyca Daniel 2 DAN Inowrocław
Marcysiak Tomasz 2 DAN Solec Kujawski
Olszewski Paweł 2 DAN Lipno
Lewandowski Mirosław 1 DAN Toruń
Rozenberg Sławomir 2 kyu Malbork
więcej zdjęć można zobaczyć w galerii
Zdjęcia do artykułu: