Włocłavia pokonała Sportis, Lider gorszy od Kujawianki

Piłkarskie drużyny z naszego miasta zainaugurowały rozgrywki w czwartej lidze kujawsko-pomorskiej. Włocłavia Włocławek pokonała na wyjeździe Sportis Łochowo 4:3, a Lider Włocławek przegrał u siebie z Kujawianką Izbica Kujawska 1:2.

Seniorzy Wlocłavii w Łochowie do przerwy prowadzili już 3:0, jednak w drugiej połowie spotkania gospodarze przejęli inicjatywę i na pięć minut przez zakończeniem regulaminowego czasu gry doprowadzili do remisu. W 88 minucie po rzucie wolnym bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Piotr Szablewski i Włocłavia zgarnęła komplet punktów. W następnej kolejce nasi podejmą u siebie Unię Gniewkowo (środa, godzina 19.00),

Sportis Łochowo - Włocłavia Włocławek 3:4 (0:3)
T. Szablewski - 13'
Behlke - 21', 43'
Frasz - 69', 78'
Bombelanga - 85'
P. Szablewski - 88'

Lider podejmował u siebie Kujawiankę Izbica Kujawska. Goście szybko wyszli na prowadzenie po trafieniu Kołodziejskiego w 10 minucie. Lider odpowiedział uderzeniem Bartka Dyszego z dystansu i doprowadził do remisu. Wydawało się, że drużyny podzielą się punktami, jednak w doliczonym czasie gry bramkę strzelił Pietrzak i Kujawianka wygrała. W następnej kolejce Lider zagra na wyjeździe z Notecianką Pakość (czwartek, godzina 13.00)

Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 1:2 (1:1)