Nabór do konkursu ofert na szkolenie sportowe młodych

Do 20 stycznia ratusz czeka na dokumenty oferentów, którzy chcą ubiegać się o wsparcie miasta w realizacji tegorocznych zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu. W konkursie mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność w sferze kultury fizycznej.


W ramach konkursu można ubiegać się o dofinansowanie w ramach ośmiu zadań:
- Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację szkolenia sportowego dzieci i młodzieży, sparingów, meczów kontrolnych w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasto Włocławek oraz udział we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez właściwe związki sportowe - planowane środki finansowe na realizację zadania w 2022 roku – 1 000 000,00 zł.

- Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację zawodów i imprez sportowych oraz sportowo-rekreacyjnych na terenie miasta Włocławek - planowane środki finansowe na realizację zadania w 2022 roku – 100 000,00 zł.

- Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację imprez popularyzujących turystykę kwalifikowaną - planowane środki finansowe na realizację zadania w 2022 roku – 10 000,00 zł.

- Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację Półmaratonu Włocławek oraz Biegu Kujawiaka na terenie miasta Włocławek - planowane środki finansowe na realizację zadania w 2022 roku – 50 000,00 zł.

- Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację zajęć sportowych dla mieszkańców z obszaru objętego rewitalizacją „Śródmieścia”, w szczególności dzieci i młodzieży - planowane środki finansowe na realizację zadania w 2022 roku – 15 000,00 zł.

- Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację zajęć rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży podczas wakacji letnich - planowane środki finansowe na realizację zadania w 2022 roku – 25 000,00 zł.

- Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację olimpiady sportowej osób z niepełnosprawnościami pn. „Olimpiada Hefajstosa Włocławek” - planowane środki finansowe na realizację zadania w 2022 roku – 25 000,00 zł.

- Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu poprzez organizację zawodów pn. „Sprawny Miś” - turnieju sportowego dla klas I, II, III, IV, V szkół podstawowych - planowane środki finansowe na realizację zadania w 2022 roku – 5 000,00 zł.
Rozpocznij dyskusję!


Znam i akceptuję regulamin portalu

Polityka

Pogrzeb praw kobiet. Protest przed biurem poselskim PiS

Protesty na ulicach polskich miast, to konsekwencje wyroku Trybunału Konstytucyjnego,..

Radni PiS o wnioskach do budżetu miasta na 2021 rok

28 września radni Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Radni Lewicy apelują do biskupa A. Wiesława Meringa

Dziś pod Pałacem Biskupim radni Lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas..

Prezydent Włocławka:"Dyskutujmy, ale nie obrażajmy się”

Dzisiaj w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent Włocławka..

Wybory 2020. Wyniki PKW z ponad 99 procent obwodów

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Największe..

Dziennikarstwo obywatelskie

Drażliwy temat reparacji a opcja berlińska

Nowoczesna i Platforma Obywatelska dość histerycznie oskarża szeregowego posła..

Rewitalizacja Starego Miasta

Stała się ostatnio modna rewitalizacja we Włocławku. Temat niewątpliwie ciekawy...

Koszykówka dla najmłodszych

Poniedziałek, pogoda nie rozpieszcza, pod Halą Mistrzów typowy dla meczowego dnia..

Pomóż Martynce stanąć na nóżki

Martynka ma 4,5 roku, urodziła się z bardzo rzadką wadą genetyczną - zespołem..

Polska moich marzeń cz.6

Nadszedł kres moich marzeń. Kampania wyborcza czyli niecodzienny festiwal obietnic,..

WOLNE MEDIA